Yerli Lojistik Oyunu: Truck and Logistics Çıktı

Ülkemizde yerli oyunların sayısı her geçen gün artarak, yeni oyunların gelmesiyle devam ediyor. İşte yeni çıkan oyunlardan biri olan Truck and Logistics

Yerli Lojistik Oyunu: Truck and Logistics Çıktı

Simula Games’in geliştirdiği yük taşımaya dayalı simülasyon oyunu Windows sürümü yayınlandı.

Steam’de yerini alan oyunun fiyatı ise 59 TL olarak belirlendi.

Sadece Pc sürümünün değil aynı zamanda Nintendo Switch sürümünün de bugün yayınlanacağını söyleyebiliriz.

İsminden de anlaşıldığı gibi Truck and Logistics Simulator lojistik, yük taşımaya dayalı olan simülasyon oyunu. Oyunda bulunan 20’den fazla araç ile karşımıza çıkıyor ayrıca pikap, tır, kamyon, forklift, vinç vb. araçların tümünü tek operasyonda kullanabileceksiniz.

Truck and Logistics Nasıl Bir Oyun

Oyundaki amacımız araçlara yükleme görevlerini yerine getirmek ve farklı noktalara yapılacak olan kargo teslimatlarını gerçekleştirmek. Görevleri tamamladıkça elde edeceğiniz paralarla araç filonuzu geliştirebilme ve yeni araçları alabilme imkânına da sahip olabilirsiniz.

Sadece tek kişilik olarak değil ayrıca online olarak 16 kişilik çapraz platform özelliği de mevcut. Yük taşıma işlemini diğer arkadaşlarınızın desteğiyle de birlikte yürütebilme özelliğine de sahipsiniz. Scania ve Man gibi markaların araçlarına da lisanslı olarak yer verilen oyunda gece, gündüz, sisli, yağmurlu hava gibi farklı hava koşullarında çalışmanız gerekebilir.

Gerçekçi özelliklere sahip olan oyunda araçların hasar alması, modifiye edilmesi ve tamir ihtiyacı olan araçların bulunması gibi birçok faktör bulunuyor. Açık dünya haritasının 24 Kilometre kare olan oyunun tanıtım videosuna göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Oyunun ilerleyen zamanlarda İos ve Android cihazlarda da yerini alacağını düşünüyoruz. Oyunun sürüş dinamikleri ve grafiklere göz attığımızda mobil platformlarda da yerini alacağını tahmin etmek zor değil.

Truck and Logistics Minumum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows Vista/7/8/10

İşlemci: Double Core 2 Ghz or better

Bellek: 4 GB RAM

Ekran Kartı: Intel HD 520, Nvidia GT 730, AMD R7 240 veya daha iyisi

DirectX: Sürüm 11

Depolama: 4 GB kullanılabilir alan

Yorum yapın