Ana Sayfa Arama Galeri Video
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Yeni antrenör kim olacak? Beşiktaş Filippo Inzaghi’yi de listeye ekledi

Beşiktaş, Rıza Çalımbay’ın ayrılmasının ardından yeni bir teknik direktör arayışına başladı. Takım, şu anda Salernitana’yı çalıştıran Filippo Inzaghi’yi adaylar listesine ekledi. Inzaghi’nin mevcut sözleşmesi sezon sonunda bitiyor ve Siyah-beyazlılar, onun yanı sıra Ola Gunnar Solskjaer gibi diğer adaylarla da görüşmeler yapıyor.

Yeni antrenör kim olacak? Beşiktaş Filippo Inzaghi’yi de listeye ekledi

Beşiktaş, Rıza Çalımbay’ın ayrılığının ardından yeni bir teknik direktör arayışına girdi. Bu süreçte, bir dizi adayı değerlendiren takım, Filippo Inzaghi’yi de potansiyel bir aday olarak listesine ekledi. Şu anda Salernitana’yı çalıştıran Inzaghi’nin mevcut sözleşmesi sezon sonunda bitiyor. Siyah-beyazlılar, aynı zamanda Ola Gunnar Solskjaer gibi başka teknik direktör adaylarıyla da görüşmeler yapıyor.

Filippo Inzaghi’nin çalıştırdığı Salernitana, Serie A’da son sırada bulunuyor. Ancak Inzaghi’nin takımıyla 10 maçta 2 galibiyet, 5 mağlubiyet ve 3 beraberlik elde ettiği görülüyor. Bu süreçte maç başına ortalama 0.9 puan aldı.

Beşiktaş’ın teknik direktör arayışları devam ederken, Inzaghi’nin de adaylar arasında yer alması, takımın geleceği konusunda heyecan yaratıyor.