Vali Yazıcı, Yılın Son Saatlerinde De Antalya Esnafını Yalnız Bırakmadı

Tüm haberler için tıklayınız…

Vali Ersin Yazıcı, 2022’nin son gününde Kazım Özalp Caddesi’ndeki (Kapalı Yol) esnafları ziyaret edip hatırlarını sordu. Esnafla yılbaşı alışverişi hakkında sohbet eden Vali Yazıcı; “‘Esnaf kalkınırsa ülke kalkınır’ anlayışıyla toplumumuzun temel direği olan esnafımızı yılın son saatlerinde de yalnız bırakmadık.” dedi.

Her zaman olduğu gibi 2022 yılının son gününde de Antalya esnafını yalnız bırakmayan Vali Yazcıcı, Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Adlıhan Dere ile birlikte Kazım Özalp Caddesi’ndeki (Kapalı Yol) esnafları ziyaret edip sorunlarını, taleplerini ve önerilerini dinledi. Ziyaretlere Antalya Şans Oyunları ve Milli Piyango Bayileri Esnaf Odası Başkanı Sercan Çobanoğlu ve Antalya Ayakkabı İmalatçıları Esnaf ve Sanatkarları Odası Başkanı Şefik Sarı eşlik etti.
Bütün Esnaflarımıza İşlerinde Kolaylıklar Ve Bereketli Kazançlar Diliyorum
Yılbaşına sayılı saatler kala çarşı merkezindeki esnafları ziyaret ederek cadde üzerindeki vatandaşlarla sohbet eden Vali Yazıcı; “2022’nin son saatlerinde her zaman olduğu gibi yine esnafımızın yanında sorunlarını, taleplerini ve önerilerini dinleyerek notlarımızı alıyoruz. ‘Dostun evi gönüllerdir, gönüller yapmaya geldik’ şiarıyla toplumuzun temel direği olan esnaflarımızı ziyaret etmeye, hemşehrilerimizin hal hatırlarını sorarak taleplerini yerine getirmeye gayret gösteriyoruz. Kazım Özalp Caddesi esnafımıza içten ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ediyor, bütün esnaflarımıza işlerinde kolaylıklar ve bereketli kazançlar diliyorum.” şeklinde konuştu.
Tüm Vatandaşlarımıza Mutlu, Sağlıklı, Umut Dolu Bir Yıl Diliyorum
“Esnaf kalkınırsa ülke kalkınır” anlayışıyla toplumun temel direği olan esnafları yılın son saatlerinde de yalnız bırakmadıklarını belirten Vali Yazıcı; “Başta Antalyalı hemşehrilerimiz olmak üzere tüm vatandaşlarımıza sevdikleriyle birlikte mutlu, sağlıklı, umut dolu bir yıl diliyorum.”
Tüm haberler için tıklayınız…

Yorum yapın