Ana Sayfa Arama Galeri Video
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

TikTok’ta Skandal: Kız Arkadaşının Yüzünü Paylaşacağım Diyerek Para Topladı!

TikTok’ta bir skandal daha yaşandı! Kasklı bir kadının videosunu paylaşarak “Sevgilimin yüzünü göstereceğim, para topluyorum” diyen kullanıcı büyük tepki çekti. Detaylar haberimizde!

TikTok’ta Skandal: Kız Arkadaşının Yüzünü Paylaşacağım Diyerek Para Topladı!

TikTok platformunda yeni bir skandal dalgası daha! Kask takıp dekolteli kıyafetlerle motosiklet sürüp, “Canlı yayında kız arkadaşımın yüzünü gösteriyorum, gelin!” diyerek para toplamaya çalışan bir kullanıcı büyük tepki çekti.

TikTok’ta Yeni Skandal

Süregelen tartışmalarla sarsılan TikTok, son zamanlarda birçok skandala ev sahipliği yapıyor. Bu seferki skandal, bir kullanıcının kask takıp dekolteli kıyafetlerle motosiklet üzerindeki bir kadının videosunu çekerek “Kız arkadaşımın yüzünü gösteriyorum, canlı yayına katılın!” şeklinde çağrı yapmasıyla gündeme geldi.

Para Karşılığı İzinsiz Yayın

Sosyal medya platformu TikTok, bir çiftin yatak yayını ve “Laz Kızı” lakaplı kullanıcının göğüs dekoltesini göstererek para toplamasının ardından şimdi de başka bir skandala sahne oldu. Kullanıcı, kasklı bir kadının videosunu paylaşarak “Canlı yayında sevgilimin yüzünü göstereceğim, gelin!” ifadeleriyle izleyicileri para karşılığı yayına davet etti.

“Sevgilimin Yüzünü Göstereceğim” İddiası

Son dönemlerde sık sık gündeme gelen TikTok, art arda yaşanan skandallarla adından söz ettiriyor. Şimdi ise motosiklet kaskı takan bir kadının videosunu paylaşarak “Canlı yayında kız arkadaşımın yüzünü gösteriyorum, gelin!” diyen bir kullanıcı, izleyicilerden bağış karşılığında kadının kaskını çıkarması için para talep ediyor.