Tiktok Video İndir, Tiktok Filigransız Video İndir

Tiktok video indir özgürce seyret. Tiktok filigransız video indir ayrıcalığına katıl. Tiktok video indir filigransız sevdiğin tüm videolardan filigran kalksın. Başka sosyal medya uygulamalarında indirdiğin videoları özgürce paylaş. İster kendi videolarınızı ister diğer TikTok fenomenlerinin herkese açık gönderilerini indirin. Bir TikTok videosu alıp bunu yaparken filigranı kaldırmak mümkündür. TikTok, herhangi bir videoya seslendirme ekleme gibi benzersiz bir fikri başlattığında insanların dikkatini çekti ve her şey arkadaşlarla şaka videoları çekmekle başladı ve kısa sürede internet fenomeni haline geldi. Dışarıdaki herkes TikTok kullanıyordu, ister yaşlı ister genç bir çocuk, herkes TikTok’ta viral olan bir video yapmanın yolunu bulmaya çalışıyordu. Bununla birlikte, TikTok’un eksik olduğu bir şey indirme seçeneğidir, insanlar daha sonra izleyebilmek veya arkadaşlarıyla paylaşmak için TikTok videosunu indirmek ister. Bu yazıda, TikTok video indirme uygulamalarının yoğun sürecini kullanmadan TikTok videolarını indirmenize yardımcı olacak bazı harika TikTok video indiricilerinden bahsedeceğiz.

Tiktok Video İndir Filigransız

Tiktok video indir filigransız izle. Bu kılavuzda, TikTok videolarını filigran ve telif hakları olmadan çevrimiçi olarak indirmek için kullanabileceğiniz bazı TikTok video indiricileri hakkında bilgi edineceksiniz. Tiktok filigransız video indirme zevkini tatmak için sonuna kadar okuyunuz. Bir TikTok videosunu indirmenin en kolay yoludur, çünkü bunu doğrudan TikTok uygulamasının içinden mobil cihazınızda anında yapabilirsiniz.Videonun üzerine bir parmağınızı basılı tutun ve açılan menüde en üstteki Videoyu Kaydet’e dokunun. (Not: Bu, yalnızca içerik oluşturucu videoyu “Genel” olarak işaretlerse çalışır. Video “Gizli” olarak listelenmişse kaydetme seçeneğini görmezsiniz.) Video, telefonunuzun film rulosuna yerleştirilir ve şunu görürsünüz: videoyu oradan SMS, Facebook, WhatsApp veya diğer servislerle paylaşma seçenekleri. Bunu masaüstünde Tiktok.com üzerinden hiç yapamazsınız.(Yeni bir pencerede açılır), ancak her zaman videonun uzunluğu boyunca devam eden ve etrafta dolaşan filigranla tamamlanmış bir video ekran görüntüsü alabilirsiniz.

Tiktok Filigransız Video İndir

  • SnapTik App: SnapTik uygulamasının filigransız en iyi TikTok video indirme uygulaması olduğu iddia ediliyor. Bu uygulamanın en iyi yanı, TikTok videolarını indirmek için herhangi bir uygulama indirmenizi veya uygulamaya biraz para koymanızı istemeyen arayüz. Tek gereken bir tarayıcı ve indirmek istediğiniz video bağlantısı. Video bağlantısını arama kutusuna koyun ve uygulamanın size sihrini filigransız bir videoyla göstermesine izin verin.
  • MusiclyDown: Musically Down, TikTok’ta herhangi bir videoyu saniyeler içinde indirebilecek ücretsiz bir TikTok video indirme uygulaması mı? Müzik veya video olsun, TikTok’tan filigran olmadan her şeyi indirebilir. Diğer en iyi uygulamalar gibi, web uygulamasında da çalışır ve kurulum gerektirmez, sadece web sitesine göz atın ve indirmek istediğiniz video bağlantısını girin, gerisi araç yapacaktır.
  • SSSTikTok: SSSTikTok, tarayıcı, Android ve iOS gibi tüm platformlarda mevcut olduğu için harika bir uygulamadır. Herhangi bir TikTok şarkısını veya videosunu herhangi bir filigran olmadan HD formatında indirebilirsiniz. Yalnızca bir iOS kullanıcısıysanız yapmanız gerekebilecek bir görev var, uygulama mağazasından Documents by Readle uygulamasını indirmeniz ve ardından video bağlantısını doğrudan TikTok uygulamasından kopyalayıp yapıştırmanız ve Readle uygulamasını başlatmanız gerekir. Bundan sonra, altta bir tarayıcı simgesi göreceksiniz, tıklayın ve sizi ssstiktok.io web sitesine yönlendirecek ve buraya bağlantıyı yapıştırabilirsiniz ve videonuz hemen indirilecektir.
  • ExpertsPHP: ExpertsPHP, tüm tarayıcılar ve sosyal medya platformlarıyla uyumlu çevrimiçi bir TikTok video indiricisidir. Kişi yalnızca TikTok şarkılarını ve videolarını değil, Facebook, Instagram, Twitter, Vimeo ve benzeri bir uygulamadan hikayeler ve diğer videoları da indirebilir. Bunun için herhangi bir uygulama indirmenize gerek yok, sadece web sitesine göz atın ve en sevdiğiniz videolara başlamak için video bağlantısını yapıştırın.
  • TTDownloader: TTdownloader, herhangi bir TikTok videosunu basit bir bağlantıyla indirebilen başka bir web uygulamasıdır. TikTok videolarını filigran olmadan sadece bağlantıyı web sitesine yapıştırarak indirebilirsiniz ve web sitesinin geri kalanı videolarınızla ilgilenecektir. Bu web uygulamasının en iyi yanı, kahve yapmak kadar basit olması, siteye göz atmak için doğru URL’ye ihtiyacınız olması ve geri kalan her şeyin aracın kendisi tarafından yapılmasıdır.
  • Downloaderi: Downloaderi, TikTok videolarını filigran olmadan yüksek kaliteli bir biçimde indirmek için harika bir uygulamadır. Hangi işletim sistemini kullandığınız önemli değil, ister Linux ister iOS olsun, cihazınızda bir tarayıcı olması yeterlidir ve herhangi bir TikTok videosunu basit bir bağlantıyla indirebilirsiniz. İşlem, diğer web uygulamalarıyla aynıdır, bağlantıyı kopyalayıp tarayıcı penceresine yapıştırmanız yeterlidir ve uygulamanın sizin için harikaları yapmasına izin verin.
  • TTDown: TTDown, harika bir arayüze ve dönüştürme araçlarına sahip bir TikTok video indiricisidir. Bir videoyu indirebilir ve onu araçla uyumlu herhangi bir formata dönüştürebilirsiniz. En sevdiğiniz videonun bağlantısını TikTok uygulamasından kopyalayın ve tarayıcıya yapıştırın, video cep telefonunuza kaydedilecektir.
  • TikTok Downloader (Chrome Plugin): TikTok Downloader, diğer video indiricilerle aynıdır, ancak yalnızca PC’nizde chrome yüklüyse çalışacak bir krom uzantısı olduğundan farklı bir şeye sahiptir. Bu uzantının en iyi yanı, TikTok panosuna veya TikTok’taki herhangi bir video üreticisinin profiline göz atıyorsanız, tüm videoları aynı anda indirme seçeneğini göstermesidir. TikTok videolarını izlemek ve indirmek için bir PC kullanıyorsanız bu araçta belirli sınırlamalar olsa da, bu uzantı en iyi arkadaşınızdır, yüksek hızlı internetiniz varsa hiçbir zaman tonlarca tik videosu çekemezsiniz.

Şimdi, bir TikTok videosunu filigransız indirmek için en iyi ücretsiz araçlardan bazılarına sahip olduğunuz için bir TikTok video indiricisi aramanız sona erdi. Bazen TikTok video indirme uygulamaları, kurulum ve diğer oturum açma işlemleri gerektirdiğinden rahatsız edici olabilir, ancak bu kılavuzda listelenen araçlar ve uygulamalar su kadar pürüzsüz ve bir tilki kadar hızlıdır. Bu araçlardan herhangi birini kontrol etmeli ve bu araçla ilgili beğendiğiniz en iyi kısım hakkında yorum bölümünde bize bildirmelisiniz.

Yorum yapın