Ana Sayfa Arama Galeri Video
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Şekerbank Maaşları ve Personel Alımı 2024

Şekerbank Maaşları ve Personel Alımı 2024

Şekerbank personel maaşları ne kadar oldu? 2024 yılı Ocak itibariyle özel ve kamu bankaları personel maaşları son yapılan zamlardan sonra netleşmeye başladı. Bizde bu yazımızdaŞekerbank müdür, gişe memuru, müşteri temsilcisi, özel güvenlik, şoför, temizlik personeli maaşlarını ve personel alımı ilanlarına, iş başvuru şartlarına ve iş başvuru formuna yer vereceğiz.

Türkiye’nin ilk özel sermayeli mevduat bankalarından birisi olan Şekerbank yurtiçi ve yurtdışında bulunan şubeleri ile ülke ekonomisine büyük katkıları olan sektörün öncü bankalarından birisidir. Şekerbank’ın ülkemize katkısını sadece ekonomik boyutta ele almak haksızlık olacaktır. Şekerbank ülke genelinde bulunan şubelerinde istihdam ettiği personel sayısı, personellerine sunmuş olduğumu maddi ve sosyal imkanlar ile büyük bir istihdam kapısı haline gelmiştir.

Banka personel maaşları ile ilgili yaptığımız araştırmalar neticesinde Şekerbank bünyesinde istihdam ettiği çalışanlarına en fazla maaş ve özlük hakları sunan bankların başında geldiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Şekerbank 2024 yılı itibariyle personellerine en fazla zam yapan banlardan birisi olmuştur. Bize konuyu daha fazla uzatmadan binlerce vatandaşımızın araştırdığı Şekerbank personel maaşlarına, zam oranlarına, özlük haklarına ve güncel iş ilanlarına geçiyoruz.

Önemli Not: Şekerbank personel maaşlarını en doğru ve net rakamlarla kaleme alarak değerli okurlarımıza bilgi vermeye çalıştık. Yazının devamında yer alan rakamlar resmi rakamlar olmamakla birlikte ortalama banka personel maaşlarından yola çıkılarak hazırlanmıştır. Daha önce Şekerbank bünyesinde çalışmış veya hali hazırda çalışan personellerin yorumları bizim için çok önemlidir. Eklemek istediğiniz tüm detayları yorum bölümünden bizimle paylaşmanızı önemle rica ederiz.

2024 Şekerbank Personel Maaşlarına Ne Kadar Zam Yapıldı?

Şekerbank personel maaşlarına 2024 yılı ocak ayı itibariyle ne kadar zam yapıldı? 2024 yılı Ocak ayı itibariyle açıklanan yüksek enflasyon rakamları sonrasında asgari ücret ve memur maaşlarına önemli ölçüde zam yapıldı. Açıklanan zam oranları sonrasında Kamu ve özel sektör banka maaşları netleşmeye başladı. Şekerbank çalışanları ise maaşlarına ne kadar zam yapılacağını merakla beklerken önemli bir gelişme yaşandı. Şekerbank çalışanları ise maaşlarına ne kadar zam yapılacağını merakla beklerken Şekerbank Yönetimi ve BASİSEN arasında imzalan toplu iş sözleşmesi sonrasında Şekerbank personel maaşlarına %36,5 oranında zam yapıldı.

2024 Şekerbank Personel Maaşları Ne Kadar Oldu?

Şekerbank personel maaşları yapılan toplu iş sözleşmesi ile birlikte önemli ölçüde artış göstermiş olup, en düşük personel maaşı 6.000 TL civarına yükselmiştir. Şekerbank personel maaşları pozisyonlara ve çalışılan yıla göre değişiklik göstermektedir. Şekerbank bünyesinde çalışan personellerine maaşlarına ek olarak pirim, ikramiye, mesai ücreti, yemek ücreti gibi bazı özel ekonomik ve sosyal haklarda sunmaktadır.

2024 Şekerbank Mesai Ücreti: 52 TL

2024 Şekerbank Günlük Yemek Ücreti: 40 TL

Şekerbank Gişe Memuru Maaşları 2024

Şekerbank şubelerinde çalışan gişe memuru maaşları yapılan toplu iş sözleşmesi ile 2024 yılı ilk altı ay için 6.000 TL den başlamaktadır. Fakat Şekerbank gişe memuru maaşları yukarda belirtiğimiz gibi eş, çocuk ve görev yaptığı illere göre farklılık göstermektedir. Son yapılan zamlardan sonra Şekerbank gişe memuru maaşları 6.000 TL ile 7.500 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Ayrıca Şekerbank gişe memuru maaşlarına ek olarak pirim, ikramiye, mesai ücreti, yemek ücreti gibi bazı özel ekonomik ve sosyal haklarda sunmaktadır.

Şekerbank Güvenlik Maaşları 2024

Şekerbank özel güvenlik maaşları en fazla aranan ve merak edilen konularında başında gelmektedir. Bizde yazımızın bu bölümünde Şekerbank özel güvenlik maaşlarına ve özlük haklarına yer vereceğiz. Şekerbank özel sermayeli mevduat bankaları arasında en fazla tercih edilen bankaların başında gelmektedir. Elbette ki bunun belli başları sebepleri arasında personel maaşları ve özlük hakları gelmektedir.

Şekerbank bünyesinde özel güvenlik görevlisi olarak işe girmek için başvuru yapan binlerce aday doğal olarak ne kadar maaş alacaklarını merek etmektedirler. Değerli adaylar Şekerbank özel güvenlik olarak çalışılacak en iyi bir kaç bankadan birisidir. Peki neden? Şekerbank özel güvenlik görevlilerini kendi bünyesinde istihdam ettiği için diğer tüm banka personelleriyle aynı özlük haklarına sahiptirler.

2024 yılı Ocak ayı itibariyle Şekerbank yönetimi tarafından açıklanan %36.5 oranında yapılacak zam ile Şekerbank özel güvenlik maaşları 5.500 TL – 6.000 TL seviyesine yükselmiştir. Şekerbank özel güvenlik maaşlarına ek olarak mesai ücreti, yemek ücreti, sağlık yardımı, çocuk zammı gibi bazı özel ekonomik ve sosyal haklarda sunmaktadır.

Şekerbank Şoför Maaşları 2024

Şekerbank kendi bünyesinde çok sayıda şoför istihdam etmektedir. Sizde iyi şartlarda şoförlük mesleğimi yapabileceğim iyi şartlarda bir işim olsun diyorsanız Şekerbank şoför iş ilanlarını kesinlikle değerlendirmenizi tavsiye ederiz. Şekerbank şoför iş ilanlarına başvuru yapan veya böyle bir düşüncesi olan adayların en fazla merak ettiği iki husus var. Bunlardan ilki ne kadar maaş alacakları diğeri ise çalışma saatleridir.

Şekerbank bünyesinde şoför olarak çalışan maaşları da yapılan son zamlardan sonra ciddi oranda artış göstermiştir. Öyle ki 2021 yılında 3.500 – 4.000 TL arasında olan şoför maaşları 2024 yılı itibariyle 5.500 – 6.000 TL seviyesine yükselmiştir. Şekerbank bünyesinde çalışan şoförlerde diğer personeller gibi maaşlarına ek olarak mesai ücreti, yemek ücreti, sağlık yardımı, çocuk zammı gibi bazı ek ödemelerde yapılmaktadır.

Şekerbank Müdür Maaşları 2024

Şekerbank şube müdürü maaşları ne kadar oldu? Yazımızın bu bölümünde son olarak müdür maşlarına yer verecek olup, ardından personel çalışma saatlerine ve özlük haklarına geçeceğiz. Banka şube müdürleri en fazla yetkiye ve sorumluluğa sahip kişilerdir. Tabi ki bu durum doğal olarak müdür maaşlarına etki etmektedir. Şekerbank şube müdürü maaşları yapılan son zamlardan sonra 2024 yılı Ocak ayı itibariyle 12.000 TL ile 17.000 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Şekerbank Çalışma Saatleri 2024

Şekerbank çalışma saatleri covid 19 salgını nedeniyle değişti. Türkiye genelinde 1.359 dan fazla şubesi ile milyonlarca vatandaşa hizmet veren Şekerbank şubeleri covid 19 salgını sonrasında diğer tüm kurumlar gibi gerek personellerinin, gerek hizmet verdiği vatandaşların sağlığını gözetmek amacıyla açılış, kapanış saatlerinde değişiklik yapmıştır. Yapılan bu değişiklikten sonra milyonlarca vatandaş doğal olarak Finansbank açılış kapanış saatlerini araştırmaya başladı. Bizde yazımızın bu bölümünde Şekerbank açılış, kapanış saatlerine yer vereceğiz.

2024 yılında covid 19 vakalarında düşüş gözlenmesi ve aşılanma oranında bir hayli artış olması üzerine Temmuz ayı itibariyle kamu kurumlarında kademeli normalleşme başladı. Normalleşme sonrasında covid 19 salgını öncesindeki gibi 2024 yılı Temmuz ayı itibariyle Şekerbank şubeleri hafta içi sabah 09:00 – 12:30, öğlen 13:30 – 17:00 saatleri arasında hizmet vermeye başlamıştır.

Şekerbank Cumartesi – Pazar Açık mı?

Şekerbank açılış kapanış saatleri konusuna değinmişken binlerce vatandaşımızın araştırdığı merak ettiği konulardan birisi olan hafta sonu yani Cumartesi, Pazar günleri Şekerbank şubeleri açık mı sorusuna yanıt vermeden yazımızı sonlandırmak istemedik. Değerli okurlarımız Şekerbank şubeleri tıpkı diğer Banka şubeleri gibi sadece hafta içi hizmet vermekte olup, Cumartesi, Pazar günleri kapalıdır.

Şekerbank Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Şekerbank hangi pozisyonlarda personel alımı yapıyor? Şekerbank iş ilanlarına başvuru nasıl yapılır? Finansbank iş başvuru şartları neler? Şekerbank iş başvuru formu nasıl doldurulur? Değerli okurlarımız yazımızın bu bölümünde merak edilen tüm bu soruların cevaplarına yer vereceğiz.

QNB Finansbank Türkiye’nin en fazla şube ve personel sayısına sahip yabancı sermayeli bankalarından birisidir. Her geçen gün hizmet ağını önemli ölçüde artıran Şekerbank 2024 yılı itibariyle iki yüz otuz sekiz altı (238) şube, 4.000’den fazla personel sayısına ulaşmıştır.

Şekerbank 2024 yılı itibariyle şube sayını artırmaya devam etmekte olup, mevcut ve yeni açılan şubelerinde istihdam etmek üzere ihtiyaç duyulan pozisyonlarda çok sayıda personel alımı için iş ilanları yayınlamıştır.

Şekerbank Kadro Dağılımı ve İş Başvuru Şartları 2024

Şekerbank farklı kariyer siteleri üzerinden yayınladığı ilanlarında ticari kobi İşletme müşteri temsilcisi, vergi uzmanı, müşteri temsilcisi, yönetici asistanı, kredi kartı ürün yönetimi uzmanı, operasyon işlemleri sorumlusu gibi daha bir çok farklı kadroda personel alımı için iş ilanları yayınlamıştır. Şekerbank iş ilanlarına başvuru yapacak adayların en lise mezun olmaları gerekmektedir.

Yönetici Asistanı Başvuru Şartları Neler?

 • Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun olmak,
 • İngilizce biliyor olmak,
 • Motivasyonu yüksek olmak,
 • Zaman yönetimi konusunda hassas olmak,
 • Diksiyonu düzgün olmak.

Ticari-Kobi-İşletme Bankacılığı Satış Temsilcisi Başvuru Şartları Neler?

 • Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümlerinden mezun olmak,
 • Bankacılık sektöründe kariyer hedefi olmak,
 • Takım çalışmasına uyumlu ve iletişim konusunda kendine güvenen,
 • Satış ve ikna kabiliyeti yüksek,
 • Analitik düşünce yapısına sahip ve dikkatli olmak,
 • İletişim yeteneği kuvvetli, çözüm-satış odaklı ve müşteri memnuniyetine önem veren,
 • Ekip çalışması ve koordinasyon becerisi kuvvetli olmak,
 • Dinamik çalışma ortamına ayak uydurabilecek,
 • Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek,
 • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak.

Şekerbank Personel Alımı 2024 Başvuru Başvuru Formu

Şekerbank personel alımı için kendi resmi sitesi ve farklı kariyer siteleri üzerinden çok sayıda iş ilanları yayınlamıştır. Şekerbank iş ilanlarına başvurular kariyer siteleri üzerinden yapılmakta olup, başvuru yapacak adayların bu kariyer sitelerine öncelikle üye olmaları ardından siste üzerinde detaylı özgeçmiş (CV) doldurarak iş ilanlarına başvuru yapabilirler.