Ana Sayfa Arama Galeri Video
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“Sandık Kokusu” Dizisinde Skandal Sahne: Irmak’ın Üvey Babasıyla Yasak Aşk!

“Sandık Kokusu” dizisinin son bölümünde, Irmak karakterinin üvey babasıyla yaşadığı yasak aşk sahnesi izleyicileri şok etti. RTÜK’e seslenen binlerce izleyici, dizinin toplum ahlakına aykırı olduğunu belirterek ceza almasını talep ediyor.

“Sandık Kokusu” Dizisinde Skandal Sahne: Irmak’ın Üvey Babasıyla Yasak Aşk!

Meriç Aral’ın İsyanı: Annesini Terk Ederek Şok Sahne!

“Sandık Kokusu” dizisinin son bölümünde Meriç Aral’ın canlandırdığı Irmak karakteri, üvey babasıyla yaşadığı yasak aşk sahnesiyle izleyicilerin büyük tepkisini çekti. Irmak, annesi Filiz’i terk ederek skandal bir kararın altına imza attı. Binlerce izleyici, RTÜK’e seslenerek dizinin toplum ahlakına aykırı olduğunu belirterek cezalandırılması gerektiğini ifade etti.

Demet Akbağ’ın Başrolünde Yer Aldığı “Sandık Kokusu” Dizisine Yeni Gelişme: Meriç Aral Dahil Oldu!

Başrollerini Demet Akbağ, Özge Özpirinçci, Metin Akdülger ve Necip Memili’nin paylaştığı “Sandık Kokusu” dizisine Meriç Aral da katıldı. Dizinin son bölümünde Irmak karakterini canlandıran Aral, annesi Filiz’i üvey babasıyla yaşadığı yasak aşk nedeniyle terk ederek şok etkisi yarattı. İzleyiciler, bu sahnenin ardından dizinin toplumda yarattığı rahatsızlığı dile getirdi.

Filiz, Kızı ve Eşi Arasındaki Yasak Aşkın Yıkıcı Etkisi Ortaya Çıkıyor!

Filiz’in (Demet Akbağ) kızı ve Karsu’nun (Özge Özpirinçci) ablası olan Irmak (Meriç Aral), yıllar sonra annesiyle karşılaşıyor. Filiz’in boşanmak isteyen eşi Adnan, aşkını ilan ederek evi terk ederken, Irmak ise üvey babası Adnan’ın elini tutarak ayrılıyor. Bu yasak aşk ihaneti, Filiz’i gözyaşlarına boğarak ailenin dağılmasına sebep oluyor.

Tepkiler Kaçınılmaz: İzleyiciler RTÜK’e Seslendi!

Dizideki üvey babayla yaşanan yasak aşk sahnesi, izleyicilerin büyük tepkisini çekti. RTÜK’e seslenen binlerce izleyici, “Üvey babayla yasak aşk toplum ahlakını bozuyor” ve “Reyting uğruna yapılmayan kalmadı” gibi yorumlar yaparak dizinin cezalandırılmasını talep etti.