OUTLAST TRIALS OYNANIŞ FRAGMANI

Red Barrels tarafından geliştirilen popüler korku ve hayatta kalma serisinin yei oyunu Outlast Trials için oynanış fragmanı geldi. Gamescom 2021‘in ilk gününde oynanış fragmanı yayınlandı.

The Outlast Trials‘ın alışıldık Outlast oyunlarının aksine co-op desteğiyle beraber gelecek. Oyunu ister tek kişi ister arkadaşlarınızla 1 ila 3 kişi arasında oynayabileceksiniz. Oyunda akıl hastanesinde hayatta kalmaya çalışacağız.

Oyun Steam ve Epic Games‘e eklendi çıkış tarihi hakkında net bilgiye sahip olmasak da çıkış yılı için 2022 deniliyor.

Oynanış fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

OUTLAST TRIALS HAKKINDA KISA BİLGİ

The Outlast Trials, Red Barrels tarafından geliştirilmiş ve yayınlanmış yeni bir birinci şahıs psikolojik korku hayatta kalma video oyunudur. Outlast serisinin üçüncü oyunudur, ilk iki oyuna bir ön bölüm olarak hazırlanmıştır. Oyun, gizemli bir Soğuk Savaş deneyinde yaşanan test konularına yer vermektedir.

Soğuk Savaş döneminde geçen oyunda zoraki gönüllüler, Murkoff Corporation çalışanları tarafından yeni beyin yıkama ve zihin kontrolü yöntemlerinde test edilmek üzere kullanılıyor. The Outlast Trials’da hayatta kalmak için güvensizlik, korku ve şiddet dolu bir dünyada arkadaşlarınla takım çalışması yap.

Soğuk Savaş döneminde geçen oyunda insan kobaylar, Murkoff Corporation çalışanları tarafından gelişmiş beyin yıkama ve zihin kontrolü yöntemlerinde test edilmek üzere istemsizce kullanılıyor. Güvensizlik, korku ve şiddet dolu bir dünyada ahlaki değerlerin zorlanacak, dayanıklılığın test edilecek ve akıl sağlığın altüst olacak. İlerleme, bilim ve kâr uğruna…

Yorum yapın