Ana Sayfa Arama Galeri Video
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

O Ses Türkiye Yılbaşı kadrosu | Sürpriz isimler sahneye çıkıyor! O fotoğraflar sızdı…

O Ses Türkiye Yılbaşı kadrosu | Sürpriz isimler sahneye çıkıyor! O fotoğraflar sızdı…

O Ses Türkiye’nin Yılbaşı Özel programı, her zamanki gibi büyük bir heyecanla bekleniyor. Bu özel gecede sahnede ünlü isimlerin performansları ve jüri üyelerinin kim olacağı merak konusu. Programın sunucusu bu kez Beyazıt Öztürk olacak ve jüri koltuklarında Meryem Uzerli, Murat Boz ve Ebru Gündeş yer alacak.

Yarışmacılar arasında Kerem Alışık, Enis Arıkan, Ceren Karakoç, Evrim Alasya, Sarp-Bengi Apak, İbrahim Büyükak, Yasemin Sakallıoğlu, Gupse Özay, Onur Gürçay, Esra Ruşan, Hazal Türesan, Buse Meral, Doğu Demirkol, Özge Özacar, Özgü Kaya ve Devrim Özkan gibi tanınmış isimler bulunacak. Ayrıca, Filenin Sultanları’ndan Gizem Örge ve Aslı Kalaç’ın Murat Boz’la sahnede oldukları bir performans gözlerden kaçmadı.

Yarışma için hazırlık aşamasında olan isimler arasında Tarık Sezer ve Orkestrası da yer alıyor. Herkes, özellikle Gizem Örge ve Aslı Kalaç’ın seslendirdiği şarkıyı merakla bekliyor. Yılbaşı özelindeki bu heyecan verici program, her zamanki gibi izleyicileri ekran başına kilitleyecek gibi görünüyor.