Ana Sayfa Arama Galeri Video
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Mutlu Bir Haber: Yıldız Çağrı Atiksoy Hamileliğinde Yarı Noktayı Geçti!

Yıldız Çağrı Atiksoy ve Berk Oktay çifti, hamileliklerinin mutlu bir evlilik hikayesi olarak ilerlediğini duyurdu. Erkan Kolçak Köstendil’in doğum günü partisinde bebeğin cinsiyeti ve isim seçimi sürpriziyle sevenlerini sevindirdi

Mutlu Bir Haber: Yıldız Çağrı Atiksoy Hamileliğinde Yarı Noktayı Geçti!

Yıldız Çağrı Atiksoy ve Berk Oktay Çifti, Bebekleri İle Mutluluğu Taçlandırıyor

Geçtiğimiz yıl oyuncu Berk Oktay’la dünya evine giren Yıldız Çağrı Atiksoy, hamilelik sürecinde büyük bir yol kat etti. Sosyal medya hesabından renkli kareler paylaşan ünlü oyuncu, annelerden tecrübelerini bekliyor.

Hamilelik Yolculuğu ve Mutlu Bir Birliktelik

2022’nin ilk aylarında evliliklerine ilk adımı atan Berk Oktay ile Yıldız Çağrı Atiksoy, 10 Eylül 2022’de Polonezköy’de muazzam bir düğünle bir ömür boyu sürecek nikahlarını kıydılar. Şimdi ise mutlu evliliklerine bebekleriyle yeni bir sayfa eklemenin heyecanını yaşıyorlar.

Bebeğin Cinsiyeti ve İsim Seçimi

Çift, Erkan Kolçak Köstendil’in doğum günü partisinde mutlu bir sürprizle karşılaştı. Bu özel günde, çocuklarının cinsiyetini ve isim seçimini paylaşan çift, 37 yaşındaki Yıldız Çağrı Atiksoy’un sözleriyle bebeğin bir kız olduğunu açıkladılar. Atiksoy, “İsimler var aklımızda, gidip geliyor birkaç tane. Hangisi olur o garanti değil ama” dedi.

Hamilelik Sürecinde İlginç Detaylar

Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Berk Oktay, hamilelik sürecinin ilginç bir yanını paylaştı. “Hamilelik süreci beraber gidiyor aslında. Yıldız kilo almıyor, ben alıyorum. 7 kilo aldım ben. Tıpta da böyle bir şey varmış, çok fazla empati kuran erkeklerde olurmuş. ‘Sempatik Gebelik’ deniyormuş buna” şeklinde espriyle açıklamada bulundu.

Yıldız Çağrı Atiksoy ise hamilelik süreciyle ilgili, “Aşerme yok ya. Gerek kalmıyor ama, Berk hissedip uyanıyor bazen. Kız bebeğimiz olacak. İsimler var aklımızda, gidip geliyor birkaç tane. Hangisi olur o garanti değil ama” şeklinde konuştu.

Annelerden Tecrübe Bekliyor

Ünlü oyuncu, sosyal medya hesabından hamilelik pozlarını paylaşarak takipçilerini sevindirdi. Altına düşen notta, ‘Yolu yarıladık kızçem. Allah’a şükürler olsun. Tek temennim sağlıkla ve vakti geldiğinde seni kucağıma alabilmek. Dualarınıza her zaman ihtiyacımız var. Şimdiden çok teşekkür ederiz. Babamızın gözünden biz’ ifadelerine yer verdi.

Dostları ve sevenlerinden hamilelik süreciyle ilgili bilgi alan oyuncu, “Canım anneler; hiç bilmediğim bir yolculuğun ortasına geldik şükür. Yavaş yavaş sizin tecrübelerinize ihtiyaç duymaya başlayacağım. Tecrübeyle sabit her bilgiye çok açığım. Deneyimlerinizi benimle de paylaşmanızı, hem hamilelikte hem de sonrasında elzem bilgileri olmazsa olmazları yazmanızı çok isterim” mesajını takipçileriyle paylaştı.