Ana Sayfa Arama Galeri Video
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Modelliğe ara vermişti! Yıldız model Bella Hadid objektiflere üstsüz poz verdi

Bella Hadid, modelliğe ara verdikten sonra cesur bir adım atarak üstsüz pozlar verdi. Geri dönüşü, hem dergi kapağını süsledi hem de sosyal medyada geniş yankı uyandırdı.

Modelliğe ara vermişti! Yıldız model Bella Hadid objektiflere üstsüz poz verdi

Modelliğe Ara Veren Bella Hadid

Ünlü model Bella Hadid, sağlığına odaklanmak için bir süre modelliğe ara vermişti. Ancak 2024’ün ilk dergi kapağı için kamera karşısına geçerek hayranlarını sevindirdi. Lyme hastalığıyla mücadele eden ve tedavi süreci sonrasında normal yaşama dönmeye hazırlandığını takipçilerine açıklayan Hadid’in geri dönüşü büyük ilgi gördü.

Dergi İçin Cesur Pozlar

Bella Hadid, Perfect dergisinin yeni sayısı için cesur bir karar aldı. Üstsüz pozlar veren ünlü model, sadece poz vermekle kalmayıp çekim ekibini seçerek yönetmenlik rolü üstlendi. Ancak çekimler sırasında, vücudunu “Kesinlikle hiçbir şey. Hiçbir şey. Hiç.” yazan bir afişle sansürledi. Bu cesur kararıyla hem dergi kapağını süsledi hem de sosyal medyada geniş yankı uyandırdı.

Büyük Beğeni Topladı

Güzellik ve cesaretini bir kez daha sergileyen Bella Hadid, bir gün önce paylaştığı mini bikinili fotoğrafıyla da büyük ilgi topladı. Mankenin bikinili pozuna yaklaşık 2 milyon beğeni yağdı.

Bella Hadid, sağlığına odaklanmak için bir süre modelliği bıraktı. Ancak son dergi kapağı için üstsüz pozlar vererek dikkatleri üzerine çekti. Lyme hastalığıyla mücadele eden ve tedavi sürecini tamamlayan Hadid, dergi çekimlerinde yönetmenlik de yaptı. Verdiği cesur kararla büyük ilgi topladı. Sosyal medyada da geniş yankı uyandırdı. Son paylaştığı bikinili fotoğraf ise milyonlarca beğeni aldı.