Ana Sayfa Arama Galeri Video
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Mersin’de Tacizci Çalışma Arkadaşlarının Eşlerine Sosyal Medya Üzerinden Tacizde Bulundu

Mersin’de yaşanan taciz olayı, iş arkadaşlarının eşlerine yönelik rahatsız edici mesajlarla gündeme geldi. Tacizci şahsın tuzağa düşürülüp darp edilmesiyle sonuçlanan olay, büyük tepki çekti.

Mersin’de Tacizci Çalışma Arkadaşlarının Eşlerine Sosyal Medya Üzerinden Tacizde Bulundu

Taciz Mesajlarıyla Ortaya Çıkan Olay

Mersin’de, aynı iş yerinde çalıştığı arkadaşlarının eşlerine yönelik taciz mesajları atan bir şahıs büyük tepki çekti. Olay, tacizci şahsın tuzakla yakalanarak darp edilmesiyle son buldu.

“Kocanı Bırak, Benimle Ol”

Söz konusu adam, iş arkadaşlarının eşlerine yönelik rahatsız edici mesajlar içeren ifadeler kullandı. Mesajlarda, “Sana daha iyi bir hayat sunabilirim”, “Seninle olmak istiyorum, kocanı bırak”, “Seninle vakit geçirmek çok güzel olurdu, saçlarını koklarım” gibi ifadeler yer aldı.

Tuzak Kurup Darp Ettiklerinde

Taciz mesajları devam edince, bir kadın durumu eşine aktardı. Eş, tacizciyi belirlemek için bir tuzak kurdu. Olayın yaşandığı gün, kadınların eşleri plan yaparak kafeye gitti. Tacizci şahıs, eşlerin ellerindeki sopalarla darp edildi ve bayıltıldı.

“Uygun Olmayan Tekliflerde Bulundu”

Tacize maruz kalan kadın, “Farklı kimliklerle sosyal medyada evli ya da bekar tüm kadınlara tacizlerde bulunuyor. Dışarı çıkmaktan korkar oldum. Bana evlenme teklif etti, daha iyi bir hayat sunacağını söyledi. Eşim, onun kimliğini öğrenmemiz ve şikayetçi olmamız için konuşmaya devam etmemi istedi” şeklinde ifadelerde bulundu.