Ana Sayfa Arama Galeri Video
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kolpaçino 4 Filminden Rekor Üstüne Rekor Geldi

Kolpaçino 4 filmi, Türk sinemasında büyük bir izleyici kitlesi tarafından ilgiyle karşılandı. Şafak Sezer’in yönetmenliğini üstlendiği film, rekor bir izlenme rakamına ulaşarak dikkatleri üzerine çekti.

Kolpaçino 4 Filminden Rekor Üstüne Rekor Geldi

Kolpaçino Serisinin En Yüksek İzlenme Rekoru Kırıldı

24 Kasım’da seyirciyle buluşan Şafak Sezer’in yönettiği ve başrollerini Şafak Sezer, Aydemir Akbaş, İbrahim Tatlıses, Mehmet Ali Erbil, Cengiz Kurtoğlu, Saba Tümer, Aşkım Kapışmak ve Buket Dereoğlu gibi ünlü isimlerin paylaştığı “Kolpaçino 4” filmi, kısa sürede dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

1 Milyon 698 Bin Seyirciye Ulaştı

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın verdiği habere göre, Kolpaçino 4 filmi, vizyona girişinin ardından sadece 4 hafta içerisinde rekor bir izleyici kitlesine ulaştı. Toplamda 1 milyon 698 bin 157 kişi tarafından izlenen film, son yılların en fazla izlenen komedi filmi unvanını elde etti. Bu başarısıyla aynı zamanda Kolpaçino serisinin en çok izlenen filmi unvanını da kazandı.

Kolpaçino Serisinin Önceki Filmleriyle Karşılaştırma

İlk filmi olan Kolpaçino’nun 2009 yılında vizyona girmesinden bu yana serinin izlenme performansı oldukça dikkat çekiyor. İlk film 14 haftada 457 bin 687 kişi, ikinci film Kolpaçino Bomba 17 haftada 736 bin 320 kişi ve üçüncü film Kolpaçino 3.Devre ise 14 haftada 1 milyon 412 bin 639 kişi tarafından izlenmişti. Kolpaçino 4 filmi, bu serinin en yüksek izlenme rakamlarını yakalayarak büyük bir başarı elde etti.

Kolpaçino 4 filmi, vizyona girişinin ardından hızla izleyici kitlesini genişletti ve rekor bir başarı elde etti. Ünlü oyuncuların performansı ve keyifli senaryosuyla izleyicilerin beğenisini kazanan film, Komedi türünde izleyicilerin ilgisini çekmeyi başardı. Şafak Sezer’in yönetmen koltuğunda oturduğu bu yapıt, Türk sinemasında kendine sağlam bir yer edindi.