Ana Sayfa Arama Galeri Video
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kocanın Karısına Düşkün Olması İçin Dua Cübbeli Ahmet Hoca

Kocanın Karısına Düşkün Olması İçin Dua Cübbeli Ahmet Hoca

Kocanın karısına düşkün olması için dua Cübbeli Ahmet Hoca tarafından evli kadınlar tarafından sık sık sorulur. Her çift evliliğin güzel gitmesini istese de problemler farklı sebeplerden dolayı gözlemlenebilir. Ayrıca her zaman eşin kendine karşı daha fazla ilgili olması istenir

Bu gibi durumlarda yapılabilecek şeyler, insanların her zaman başlıca soruları arasındadır. Hangi duaların edilebileceği de bu durumda düşünülmektedir. Böylece aranızda bulunan anlaşmazlıklar, Allah’ın izniyle en kısa süre içerisinde çözülebilir.

Kocaya okunacak en ektili dua kapsamında bildiğiniz tüm duaları okumanız mümkündür. Bunları sık sık okursanız muradınıza Allah’ın izniyle kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Eşlere Karşı Okunabilecek Esmalar

Evlilik en güzel müesseselerden bir tanesidir. Evlenen çiftler ilk günkü mutluluklarının uzun süre devam etmesini, sevgi ve huzur dolu olmasını talep eder. Lakin pek çok sebepten dolayı eşlerin arası açılabilir ya da soğukluklar meydana gelebilir.

Bu durumda nelerin yapılacağı sık sık düşünür. Çünkü soğukluklar kısa sürede çözülmezse bu durum boşanmalara kadar gidebilir. Kocanın karısına düşkün olması için dua Cübbeli Ahmet Hoca bu nedenle birçok kişi tarafından düşünülür.

Eğer yüce Allah’a dua ederseniz, bu gibi sorunlar en kısa sürede çözülebilir. Eşler bunun için ellerinden geleni yaparsa, çaba harcarsa ve dua ederse, Allah’ın izniyle bu gibi problemler de son bulabilir.

Kocanın Karısına Düşkün Olması İçin Dua Cübbeli Ahmet Hoca

Peki, kocanın karısına düşkün olması için esmaül hüsna dışında ne okunabilir? Bunun için tavsiye edilen bir takım dualar da vardır. Düzenli bir şekilde bunları okursanız da Allah’ın izniyle sorunların çözülmesi mümkündür.

Bildiğiniz her duayı düzenli olarak okuyabilirsiniz. Bunun dışında Cuma günleri 21 defa aşağıda yer alan duaları da edebilirsiniz;

  1. Felak
  2. Nas
  3. Ahkaf
  4. İhlas
  5. Fatiha
  6. Ayete’l Kürsi

Sadece Cuma günleri değil, Cuma günleri haricinde de bunları okumanız mümkündür. Temiz bir kalp ve niyet ile ederseniz, muradınıza en kısa sürede kavuşabilirsiniz.

Kocasının Karısına Düşkün Olması İçin Ne Okunabilir?

Kocanın karısına düşkün olması için dua Cübbeli Ahmet Hoca sık sık eşiyle arasını düzeltmek isteyen kişiler tarafından sorulmaktadır. Bunun için yukarıda yer alan dualara ek olarak şunları etmeniz de mümkündür;

  1. 41 kere elkaytü aleykemehabbeten minni zikri
  2. Ya Vedud, Ya Kaviyy Esmaü’l Hüsnaları
  3. 100 defa Salaten Tefriciye
  4. 21 ya da 71 defa Duhan suresinin 25 ayeti

Bunlar kadar ilgisiz kocaya okunacak dua esnasında nelere dikkat etmeniz gerektiği de önemlidir Kur’an-ı Kerim içerisinde yer alan sureler okunacaksa hem normal abdest hem de gusül abdestinin olmasına özen gösterilmelidir.

Bunun dışında dua ederken yalnızca dil ile söylenmemelidir. Bu sırada kalp ile de tekrar edilmesi tavsiye edilir.