Kırşehir Valisi İl Genel Meclisinin Toplantısına Katıldı

Kırşehir Valisi Sayın H. Mete Buhara, İl Genel Meclisi 2023 Yılı ilk toplantısına katıldı.

Mustafa Taş Meclis Salonunda düzenlenen toplantıda konuşan Kırşehir Valisi Sayın H. Mete Buhara, “2023 yılında birlik ve beraberlik içerisinde hareket ederek Kırşehir’imizin kalkınması için durmadan hizmet üreteceğimize inanıyorum. 2022 yılında ilimizin kalkınması için göstermiş olduğunuz gayretlerden, yaptığınız hizmetlerden ve katkılarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Yeni yılda da geçmiş yıllarda olduğu gibi yine aynı azimle, birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaya devam edeceğiz. İl Özel İdaremizin bütçesini vatandaşlarımızın ihtiyacı doğrultusunda, imkanlar ölçüsünde en iyi şekilde hizmete dönüştüreceğiz. Kırşehir İlindein yatırımlarla gelişip büyümesi ve köylerimizin kalkınması yönünde yapacağımız çalışmalarda sizlerle birlikte hareket ederek güzel işlerde bulunacağımızdan şüphem yoktur. Tekrar, 2023 yılındaki çalışmalarımızda vereceğiniz destek ve katkılar için şimdiden teşekkür ediyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum.” dedi.

İl Genel Meclisi Başkanı Şaban Çelik de konuşmasında, ilimizin her alanda gelişmesi için yeni yatırımlar gerçekleştireceklerini ifade ederek Sayın Kırşehir Valisie teşekkür etti.

Kırşehir Valisi Sayın H. Mete Buhara, toplantının ardından geçmiş dönemler İl Genel Meclisi Başkanlarına, mevcut dönem İl Genel Meclisi Başkanına ve İl Genel Meclisi Üyelerine bugüne kadar yapmış oldukları ve yapacakları hizmetlerden, gayretlerinden ve emeklerinden dolayı teşekkür plaketi verdi.

Yorum yapın