​​​​​​​Kırklareli Valisi Sayın Birol Ekici’den yeni yılın ilk ziyaretleri…

 
 

               Kırklareli Valisi Sayın Birol Ekici’den yeni yılın ilk ziyaretleri…

 

Kırklareli Valisi Sayın Birol Ekici, 2023 yılının ilk günü olan 01.01.2023 Pazar günü ziyaretlerine Vize ilçemizde devam etti.

Kırklareli Valisi Sayın Birol Ekici, Vize İlçe gezisi kapsamında ilk olarak Kömürköy’de Köy Muhtarımız Rami Dor’u ziyaret ederek köyümüz hakkında bilgiler aldı. Muhtarlık ziyaretinin ardından Muhtarımız ile birlikte köy halkımız ile bir araya gelerek, köyümüzün gelişimi için devletimiz tarafından devam eden ve planlanan projeleri değerlendirdiler. Halkımız ile sohbet ederek isteklerini dinledi.

Kömürköy’de gerçekleştirdiği ziyaret ve temasların ardından Kıyıköy Beldemize geçen Kırklareli Valisi Sayın Birol Ekici ilk olarak Baş tacı Şehit ailemiz ile bir araya geldi. Kıyıköylü aziz Şehidimiz Oktay Yatkın’ın bizlere en değerli emaneti olan ailesini ikametinde ziyaret ederek, şehidimizi rahmetle ve duayla yad ettiler. Sayın Kırklareli Valisi Baştacı ailemiz ile sohbet ederek, isteklerini dinledik.

Şehit ailemizin ziyaretinin ardından Kırklareli Valisi Sayın Birol Ekici eski Kıyıköy Belediye Başkanı İsmail Gök’e kıymetli babası merhum Hasan Gök’ün vefatı sebebiyle Kıyıköy Beldesindeki ikametinde taziye ziyaretinde bulundu.

Taziye ziyaretinin ardından Kırklareli Valisi Sayın Birol Ekici, Kıyıköy Romanlar Derneğini ziyaret etti. Dernek Başkanı Ali Elbasan’dan derneğin çalışma ve faaliyetleri hakkında bilgiler alarak, isteklerini dinledi.

Dernek ziyareti sonrası Sayın Kırklareli Valisi Birol Ekici Kıyıköy’ de son olarak Kıyıköy Aile Sağlığı Merkezi ve Kıyıköy 112 ASHİ’yi ziyaret ederek, görevi başındaki sağlık personelimize çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Kırklareli Valisi Sayın Birol Ekici, Vize İlçe gezisinde de son olarak Vize İlçe Jandarma Komutanlığı’nı ziyaret ederek, gece gündüz demeden vatandaşlarımızın huzur ve güvenliği için çalışan Jandarma personelimize görevlerinde başarılar diledi.

Sayın Kırklareli Valisi Birol Ekici’nin yeni yılın ilk gününde Vize ilçemize bağlı Kıyıköy Beldesi ve Kömürköy’de gerçekleştirdiği ziyaretlerde Vize Kaymakamı Sedat ÖZDEMİR ile ilgili kamu kurum kuruluş yetkilileri de hazır bulundular.

 

Yorum yapın