Kastamonu Valisi Sayın Avni Çakır’ın Yeni Yıl Mesajı

 Asırlardır kalkınma yolunda bütünlüğünden ödün vermeyen Türk milletinin büyük bir gururla taşıdığı değerlerine değer katmak adına planlanan bir çok projeyi hizmete sunmak üzere  yeni bir yılın  sayfasını açıyoruz.
 
Bugün, ailede olduğu gibi,   toplum hayatında da paylaştığımız   yaşam alanlarımızdaki  gelişmişliğin bizleri olumlu yönde etkilediği ve hep bir üst seviyeye taşıdığını görüyoruz.  
 
Zamanla sınırlı olmayan yükselişlerin yaşam tarzımızı değiştirdiği, geliştirdiği  günümüzde  hedeflerimiz de sınırsız olarak büyümekte, teknoloji ve bilgi çağına benzersiz projeler üretilmektedir. 
 
Büyük başarılarımızın ardındaki sarsılmaz   gücün varlığı bizlere vatan, millet, devlet birliğini, bütünlüğünü göstermekte,  her gün çağ atlayan  bir anlayışın varoluşunu hissettirmektedir. 
 
Dünya çapındaki vizyonumuzu belirleyen bu platformda  bizlere destek veren tüm vatandaşlarımıza ve  Kastamonu İlindein gelişimine imza atan devlet büyüklerimize saygılarımı sunuyorum. 
 
Geleceğin umuduna, genç nesillerin istikbaline vesile olan tüm Kastamonuluların yeni yılını kutluyor, aileleri ile birlikte sağlıklı, başarılı ve mutlu bir yaşam diliyorum. 
                                                                                                              Avni ÇAKIR
                                                                                                                      Vali 
 

Yorum yapın