Karaman Valisi Sn. Tuncay Akkoyun Görevdeki Personellerin Yeni Yılını Kutladı

Karaman Valisi Sn. Tuncay Akkoyun, yılbaşı gecesi görev yapan emniyet, jandarma, sağlık, itfaiye ve 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürlüğü personellerinin yeni yılını tebrik etti.
İlk olarak İl Emniyet Müdürlüğü uygulama noktasında inceleme ve denetlemelerde bulunan Vali Akkoyun, “Sizlerin yeni yılınızı tebrik ediyoruz. 2023 inşallah huzurla mutluluklabereketle dolu bir yıl olur. Bu gece görevi başında olan polisimizi, jandarmamızı itfaiyemizi, sağlık personelimizi ziyaret ediyoruz. Vatandaşlarımız evlerinde, yaşam alanlarında huzurlu yaşarken bu kardeşlerimiz bu saatlerde sabaha kadar görev yapacaklar. Allah hepinizden razı olsun. Hayırlı görevler kolaylıklar diliyorum.” ifadelerini kullandı.
Konya yolu uygulama noktasından sonra İl Jandarma Komutanlığı Ereğli yolu uygulama noktasında inceleme ve denetlemelerde bulunan Vali Akkoyun, jandarma personeli ile bir süre sohbet ederek yeni yıllarını kutladı.
Daha sonra Karaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servisinde görevleri başında bulunan sağlık personellerimizi ve vatandaşlarımızı ziyaret eden Vali Akkoyun, sağlık personeli ve vatandaşlarımızın yeni yıllarını kutladı.
Karaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servisi ziyareti sonrası Karaman Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ve 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürlüğünü ziyaret eden Vali Akkoyun, burada görev yapan personellerin yeni yılını kutlayarak kolaylıklar diledi.
Ziyaretlere Karaman Belediye Başkanı Savaş Kalaycı, İl Emniyet Müdürü Ayhan Taş ve İl Jandarma Komutanı Kd. Alb. Mustafa Çetinkaya da katıldı.
 
 

Yorum yapın