DOLAR 19,0799 0.23%
EURO 20,6068 -0.18%
ALTIN 1.218,99-0,07
BITCOIN 5401171,70%
İstanbul
10°

AZ BULUTLU

13:17

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

İsimden Numara Sorgulama Bulma Ücretsiz Yollar 2022

ABONE OL
21 Ekim 2022 17:00
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İsimden numara sorgulama Bulma Bedava; Çağımızda en fazla merak uyandıran hadiseler içinde isimden numara sorgulama ücretsiz olayı bir hayli yoğundur. Okuyucularımız için oluşturduğumuz bu makalede Türkiye’de faaliyet gösteren Gsm operatörlerin isimden numara bulma ile alakalı hizmet verdikleri konulara değineceğiz. Bu makale bilinmeyen numara sorgulama için ulaşmak istediğiniz şahsın irtibat bilgilerine zorlanmadan ulaşmanıza yarayacak.Çağımızda artık tüm insanların sahip olduğu bir teknolojik cihaz bulunmaktadır. Teknoloji gelişimine paralel çoğu kişinin cep telefonunu elinden bırakamadığını biliyoruz. Bu minvalde tüm yaşamsal faaliyetlerimizi yaparken vücudumuzdan bir parça gibi oldu artık akıllı cihazlar. Bu arada rehberimizde kayıtlı olmayan kişileri bulmak için ücretsiz numara sorgulama yöntemlerini öğrenmek isteriz. Ayrıca bu makaleyi sonuna kadar okursanız Btk numara sorgulama işlemi hakkında bilgi sahibi olacaksınız. Hemen numara sorgulama ücretsiz bulmak için sohbete devam ediyoruz.Bilinmeyen numara sorgulama ücretsiz yöntemleri mevcut. Okuyucularımızın müzbir sebeplerden ötürü numarasını bilmediği şahıslar ile konuşmak isteyebilir. Gsm numarasını bulmak isteğinde olduğunuz şahsın adını,soyadını ve ikamet ettiği yeri biliyorsanız harika olur. Bu sayede numara kime ait sorgulama işlemini rahatlıkla uygulayabilir ve irtibata geçmek istediklerinize oldukca basit bir şekilde ulaşabilirsiniz. Nasıl dediğinizi duyar gibiyim. Haydi bağla kemerleri uçuşa geçiyoruz.

İsimden Numara Sorgulama Ücretsiz 2021

İsimden numara sorgulama ve isimden numara bulma işlemi için çok farklı yollar mevcuttur. Türk Telekom,Vodafone ayrıca Turkcell,  isimden numara sorgulama ücretsiz yapmak bedava ve çok kolay bir olaydır. Bilinmeyen numara bulma konusu için alttaki yollara başvurabiliriz;

  • Gsm Operatörleri vasıtasıyla
  • Legal yöntemler ile
  • Çeşitli programalar ve Whatsapp aracılığıyla
  • Kim aramış ayrıca Bilinmeyen numaralar aracılığıyla
  • Web adresleri ve sosyal medya iletişimi ile

Üstte yer alan çeşitli yolları kullanarak isimden numara ücretsiz şekilde saptanabilir.

Bilinmeyen Numara Sorgulama Servisi Vasıtasıyla İsimden Numara Sorgulama

Bilinmeyen Numara Sorgulama Servisi aracılığıyla işlem yapmak çok basittir. İsimden numara sorgulamak gsm hattından bilinmeyen numaralar sorgulama servisini tuşlayarak isimden numara bulma işlemi sağlanabilir. İsimden numara sorgulama için Türk Telekom 11811, Vodafone 11842 ve Turkcell 11832 numaralarını tuşlayarak numarasını bulmaya çalıştığınız şahsın adını söyleyerek numarasını bulma işlemini rahatlıkla yapabilirsiniz.İsterseniz akıllı cihazınızın tuşlama bölümüne *100# yazarak arayıp bilinmeyen numaralar sorgulama servisine ulaşabilirsiniz.

Türk Telekom Numara Sorgulama İsimden Bilinmeyen

Burada size Türk Telekom numara sorgulama konusunu anlatacağım. Yüzlerce servisi müşterilerinin emrine sunarken, adını ve soyismini bulabildiğiniz bir şahsın iletişim bilgilerini öğrenmeniz için fırsat tanıyor. Gsm operatörleri içinde Türk Telekom’un bu hizmeti düğer firmaların isimden numara sorgulama servislerine nazaran daha basit ve hızlıdır.Türk Telekom’un programları içinde kendine yer edinen “Beyaz Sayfalar” isimli uygulama vasıtasıyla adını bildiğiniz şahısların numarasını rahatca öğrenebilirsiniz. Numarasını öğrenmek amaçlı uğraştığınız kişilerin ad soyad, ikamet adresi ve yaşadığı semt tarzında detaylarını sisteme giriş yapmanız yeterlidir. Bu bağlamda programdaki ilgili bölümleri doldurursanız rahatca aradığınız kişinin telefon numara sorgulama işlemini halledebilirsiniz. Beyaz sayfalar ve 11811 bilinmeyen numaralar servisini kullanarak Türk Telekom numara sorgulama işlemini halledebilirsiniz.

Vodafone Numara Sorgulama

Vodafone numara sorgulama işlemi tıpkı Türk Telekom şirketi isimden numara bulma servisini müşterilerine vermektedir. Lakin isimden numara bulma hizmetine dahil olan Türk Telekom’un yaptığı tarzda mobil uygulama kullanmıyor. Ayrıca bu hizmet ücretsiz değildir. Eğer numarasını bulmak istediğiniz şahız vodafone abonesi olan biriyse adını ve soyadını yazarak numara sorgulama işlemi yapma şansına olanak tanıyor.Vodafone 118 42 no’yu tuşlayarak aramada konuştuğunuz temsilciye iletişim bilgilerini bulmak için uğraştığınız şahsın ad soyad bilgilerini anlatarak gsm numarasını öğrenebilirsiniz. Vodafone 118 42 numaralı hat araması yaparsanız görüşme boyunca ücrete tabi tutulursunuz. Vodafone’nın isimden numara bulma servisi dakikası 1,25 TL olarak faaliyet göstermeye düzenli şekilde devam ediyor.

Turkcell Numara Sorgulama Bilinmeyen İsimden

Turkcell aynı şekilde üstte anlattığımız Türk Telekom ve Vodafone operatör servisleri ile aynı şekilde isimden Turkcell numara sorgulama hizmetini sağlamaktadır. Turkcell operatörü aracılığıyla yalnızca Turkcell müşterilerine ait olmak üzere isimden numara sorgulama işlemini yapabilirsiniz. (Aynı Vodafone şirketi içinde kullandığımız tarzda) Turkcell şirketi bünyesinde bulundurduğu 118 32 hatlı numara üzerinden sizlere Turkcell numara sorgulama işlemi için yardımcı olmaktadır.118 32 no’lu numara Turkcell müşterilerine özel ama ücrete tabi bir hattır. Aynı şekilde Vodafone isimli şirkette bulunduğu gibi dakika üzerinden ücretlendirilmektedir. Turkcell numara sorgulama servisi ile görüşmenin her dakikası için 1,6 TL faturaya yansıtıldığını bilmelisiniz. Turkcell şirketini istemiş olduğu şartlardan biri de; iletişim bilgilerini bulmak istediğiniz şahısların mutlaka dışarıdan bulunmasına izin vermiş olması gerekir. Şahıs kendisi için isimden numara sorgulama bilgilerine dışardan görülmesine müsade etmemişse, numarasını bulmaya çalıştığınız kişinin numarasına erişemezsiniz.Ücretsiz numara sorgulama uygulaması konusu şu şekildedir. Lakin çok mühim bir ayrıntı var onu es geçmeyelim. Lafı uzatmadan bunu sizlere özetlemek niyetindeyim. İsimden numara sorgulama yapmak niyetinde olduğunuz şahısın telefon numarasının bulunabilmesi için izin vermesi ya da bulunmasın bildirimi yapmamış olması gerekir. Eğer gsm numarasını sorgulamak için uğraştığınız bireyin numarası bulunmaya açık olmamışsa, detayları tamamen düzgün girseniz bile telefonunu sistem vasıtası ile bulamazsınız. Türk Telekom’un beyaz sayfalar uygulamasına benzer bir uygulama malesef Turkcell şirketinde mevcut değildir.

E-Devlet İsimden Numara Sorgulama

E devlet isimden numara sorgulama işlemini anlatmak istiyorum. Geçmiş yıllarda BTK vasıtasıyla verilen isimden numara sorgulama servisi, 2017 senesi ile birlikte E-Devlet girişi yapılarak siz değerli vatandaşlarımızın hizmetine sunulmuştur. İletişim bilgilerine ilişkin bilgiler gizlilik içinde yürütülürse telefon numara bilgilerine erişebilirsiniz. İsimd
en numara sorgulama yapmak amaçlı E-Devlet hesabınızın içine girmiş olmanız gerekir. E-Devlet sunucunuza bağlanıp sorgulama kısmına “hat abonesi bulma” yazarak işleme devam ediniz. Bu şekilde isim özelinde sorgulama yapar ve şahsınız üzerine olan telefon hatlarını da görebilme şansına sahip olursunuz. Btk numara sorgulama işleminin yerini aldı diyebiliriz.

11880 Numara Sorgulama Ücretsiz

İsimden numara sorgulama yapmak amaçlı hizmetlerden birisi de 11880 Numara sorgulama ücretsiz şekildedir. Aradığınız kişinin isim ve soy isim bilgilerini söyleyerek anında şahsın telefon numara bilgilerine ulaşırsınız. İnsanların fazlaca tercihte bulunduğu servis olan 11880 bilinmeyen numaralar hizmeti vasıtasıyla gsm bilgilerini bulmak istediğiniz şahsın bilgilerini karşı tarafa söyleyerek ücretli bir şekilde aradığınızı bulabilirsiniz.

Ücretsiz İsimden Numara Sorgulama

Ücretsiz isimden numara sorgulama ve bulma için ücretsiz şekilde yararlanmak amaçlı kim aramış ve mobil uygulama hizmetleri kullanma şansına sahibiz. İsimden numara bulma amaçlı mobil uygulamalar ve web site adreslerinden faydalanabileceğimiz gibi Turkcell upcall adındaki uygulama tarzında servisler kullanırız. Ayrıca eper güçlü sayılan uygulamalara örnek olacak truecaller isimli uygulamadır. Truecaller ile şahsın adını resimlerini adresini ve kişisel bilgilerini sorgulayabiliriz.

Upcall Numara Sorgulama

Turkcell hizmetleri içinde kaliteli ve bize çok yarayacak olan yazılımlardan biri de Upcall numara sorgulama hizmetidir. Her ay 500 farklı numarayı veya isimden numara sorgulama işlemini ücretsiz şekilde bulabiliriz.İsimden numara sorgulama programı ücretsiz şekilde kullanmamızı sağlamak üzere inşa edilmiştir. Upcall bilinmeyen numara sorgulama uygulama ve servisi telefonumuza indirip bize telefon açmış olan şahısları anında numaralarını öğrenmek için uğraşır ve başarırız.Bize telefon açan numara kişilerimiz ve telefon rehberimizde daha önceden kayıtlı olmasa bile telefonumuz çalarken bile anında öğreniriz. Bilmediğimiz numara var ise isimden numara sorgulama yapıp hangi şahsın olduğunu bulabiliriz. Numarasını bulmak istediğimiz kişilerin ad soyad bilgilerini uygulamaya yazarak aradığımız numaraları bize gösterir. Çok kullanışlı bir platform sağlanmıştır.

Sorgulapp.com Ücretsiz Numara Sorgulama

Sorgulapp.com ücretsiz numara sorgulama sitesi üzerinden numarasını aradığımız kişinin adını ve soyadını yazıp sorgu yaparsak anında istediğimiz bilgiye kavuşuyoruz. Bu yazılım sayesinde hem gsm hem de sabit numaraların kimlerin adına olduğunu buluyoruz. Ad soyad bilgileri ile arama yapmamıza olanak tanıyan uygulama numarasını bilip kim olduğunu merak ettiğimiz kişileride bulmamıza olanak sağlıyor. Tabi bulduğumuz numaraya ait kişi farklı insanların telefon kayıtlarında hangi isim ile kayıt edilmişse onu bile görebiliyoruz.

CIA Numara Sorgulama

Android telefon kullanmakta iseniz bu şu anlama geliyor. Cia numara sorgulama işlemi yapabilirsiniz. Sizi aradığında numarası çıkmayan tanımadığınız şahısların kim olduğunu öğrenme şansına sahipsiniz.Size tam 3 sefer bu hakkı ücretsiz sunmaktadır. Lakin sonraki sorgular için sizden cüzzi miktra para talep etmektedir.Lakin malesef ios kullanan apple firmasının iphone markalı telefonlarını kullanan arkadaşlar bu yazılım size hitap etmiyor. Çünkü telefonunuza indirme şansına sahip değilsiniz. Diğer ücretsiz numara sorgulama yöntemlerini makalemizden öğrenerek kullanabilirsiniz.

BTK Numara Sorgulama İsimden

Btk numara sorgulama yapmamız için bir servis oluşturdu. İsimden numara sorgulama işlemi tüm vergileride hesaba katınca Tüm Gsm operatörleri için 9.95 tl olarak fiyat belirlemiş. Lakin adı ve soyadı girerek arama yaptığımızda eğer şahsın bilgilerine ulaşamazsak bile bu para bizden kesilecek. Lütfen bunu göze alarak işlem yapınız.

Ücretsiz Numara Sorgulama 2022

Ücretsiz numara sorgulama için sosyal medya platformlarından faydalanma şansına hepimiz sahibiz. İnstagram ile Facebook hesaplarına şahsın ismini girerek isimden numara sorgulama yapma yolunda dev bir adım atıp aradığımız numaralara ücret ödemeden erişebiliriz. Ücretsiz şekilde isimden numara bulma için google sitesinde aratarak şahsın isim soyisim bilgilerini search edip şahız hakkında sadece telefon numarası değil adres,iş yeri ve medeni durumu hakkında bile bilgilere erişme şansına sahip oluruz. Bu arada numarasını bulmak istediğiniz kişiler olursa yorum yaparak bize gönderin sizin için bir güzellik yaparız. Saygılarımızla.Bu makalemizde siz değerli ziyaretcilerimize elimizden geldiğince İsimden numara sorgulama bulma yapmaları için çeşitli yöntemler,uygulamalar,operatörler ve fikirlerden bahsettik.Lakin bu konuları da btk numara sorgulama,numara sorgulama,bilinmeyen numara sorgulama,numara sorgulama ücretsiz,btk numara sorgulama,turkcell numara sorgulama,11880 numarasorgulama,ücretsiz numara sorgulama,türk telekom numara sorgulama,vodafone numara sorgulama,cıa numara sorgulama,hemen numara sorgulama ücretsiz,e devlet numara sorgulama,numara sorgulama bedava,sorgulapp com isimden numara sorgulama google da aratarak sonuç alabilirsiniz.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.