İnstagram Hikaye İzleme Hilesi: Etkileşiminizi Artırmanın 20 Yolu ✔️

İnstagram hikaye izleme hilesi için 20 yol. İnstagram hikaye izlenme hilesi sizin için bulundu. instagram gizli hikaye izleme sitesi ve detaylı yollarını öğretmek için size rehber içerik hazırladık. Düşük performans göstermeye devam ettikleri için Instagram hikayelerinize çaba harcamaktan bıktınız mı? Neden düşük performans gösterdiğini biliyor musunuz? İnsanların instagram’da her dakika yayınladığı hikaye sayısı nedeniyle. Bir dakika içinde, dünyanın her yerinden insanlar tarafından 695.000 Instagram hikayesi yayınlanıyor. 

İnstagram Hikaye İzleme Hilesi

instagram hikaye izleme hilesi İnstagram etkileşiminizi artırmak ve kitlenizi artırmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Görüyorsunuz, etkileşim gelişen bir İnstagram hesabının can damarıdır. Ve etkileşim, İnstagram’daki başarınızı ölçmek için kullanılan ölçümdür. İnstagram’da hedef kitlenizi büyütmeye devam etmek ve daha fazla etkileşim almak istiyorsanız, takipçilerinizle kişisel düzeyde nasıl etkileşim kuracağınızı öğrenmeniz gerekir. İnstagram hikaye izlenme hilesi başarılı sonuçlanır.Hepimiz gördük. Bazı hesaplar çok beğeniliyor, aktif ve çok sayıda takipçisi var. Diğer hesaplar en iyi ihtimalle vasattır etkileşim yerin dibindedir diyebiliriz. Neden oluyor? Önemli olan sadece içeriğin kalitesi değildir. Aynı zamanda takipçilerinizle etkileşim kurma şeklinizdir. Hedef kitlenizi ve Instagram etkileşiminizi artırmak istiyorsanız, İnstagram’da etkileşim sanatında ustalaşmanız gerekir. Düşündüğün kadar zor değil. İnstagram’daki etkileşiminizi nasıl artıracağınıza dair birkaç ipucuna göz atalım. İnstagram hikaye izlenme hilesi için dikkatlice okuyunuz.

İnstagram hikaye izlenme hilesi

İnstagram hikaye izlenme hilesi herkes hikayelerin daha cana yakın olduğunu ve izleyicilerinizle bağlantı kurmak için daha samimi ve daha sade paylaşımların aksine harika bir araç olduğunu bilir. Kitlenizin sizinle ilişki kurması hikayeler aracılığıyla gerçekleşir. Etkileşiminizi artırmak için İnstagram hikaye izleme hilesi potansiyelini nasıl kullanacağınız aşağıda açıklanmıştır: İnstagram hikaye izleme hilesi.Feed’inize her yeni gönderi eklediğinizde, onu hikayelerinizde de paylaşın. Neden? Niye? Çünkü hikayenizin ve feed’inizin erişimi farklıdır. Yayın akışı görünürlüğü büyük ölçüde İnstagram algoritması tarafından kontrol edilirken, hikayenizin takipçileriniz tarafından görülme olasılığı daha yüksektir. Bu nedenle, yayın gönderinizi hikayelerinizde paylaşmak iyi bir fikirdir. İnstagram hikayelerine besleme gönderileri koymanın ilginç bir ipucu, gönderinin ne hakkında olduğunu gizlemektir. Bunu merak uyandıracak ve izleyiciye hikayeye dokunması için yalvaracak şekilde yapın. Örneğin, gönderinin ne hakkında olduğuna dair bir ipucu verebilirsiniz. Ya da sadece izleyicinin ilgisini çekecek kadar gösterin.Bir başka ilginç tüyo da, besleme gönderisini yeniden paylaştığınız hikayenin arka planını değiştirmektir. Düz bir renk kullanabilir veya bir görüntü koyabilirsiniz. Bunu yapmak için hikayenize bir gönderi ekleyin ve Çizim aracına dokunun. Arka plan renginin otomatik olarak değiştiğini görmek için rengi seçin ve ekranınızı 2-3 saniye basılı tutun. Ancak, arka planı bir resimle değiştirmek istiyorsanız, hikayenize bir gönderi ekleyin ve çıkartma seçeneğine dokunun. Oradayken, galerinizden bir resim seçmek ve ilginç bir story board oluşturmak için Film rulosundan ekle’yi seçin. İnstagram hikaye izleme hilesi.Kısa bir ipucu: İnstagram çekiliş özelliğinde verilenler dışındaki renklere erişebilirsiniz. 1-2 saniye boyunca herhangi bir renge dokunarak onlara erişebilirsiniz ve aralarından seçim yapabileceğiniz bir gökkuşağı rengi göreceksiniz.Herkesin bir görüşü vardır. Ve herkes de görüşlerini paylaşmak istiyor. O zaman insanları meşgul etmek için bir anket yapmaktan daha iyi bir yol var mı?  Hedef kitlenize sosyal bir konu veya moda seçimi hakkında fikirlerini sormak kadar basit olabilir, sınır gökyüzüdür.

 • Daha çok nelerden hoşlanırsın? X/Y
 • Bunun doğru olduğunu düşünüyor musun? Evet Hayır
 • Bunu daha sonra başlatmalı mıyız? Evet Hayır

Bunlar, koyabileceğiniz bazı anket örnekleridir. Anketler etkileşimli olduğundan, katılımı otomatik olarak artırır. Ayrıca, bir lansman veya daha sonra için planladığınız bazı içerikler için heyecan yaratmak için de kullanılabilirler. Örneğin, gram için bir tarif videosu oluşturduysanız, son karışımın bir resmini koyabilir ve takipçilerinize tarifi isteyip istemediklerini sorabilirsiniz. Veya ürün bazlı bir işletmeyseniz, Victoria’s Secret gibi insanlara hangi ürünü daha çok beğendiklerini sorabilirsiniz. İzleyici bu ürünleri almak istemese bile ikisi arasında oy kullanmak eğlenceli oluyor. İnstagram hikaye izleme hilesi.

İnstagram Gizli Hikaye İzleme Sitesi

İnstagram gizli hikaye izleme sitesi Artık İnstagram hikayelerine tek seferde birden fazla resim ekleyebilirsiniz. Ancak bu, kitlenizin katılımına tam olarak nasıl yardımcı olur? İnsanların İnstagram hikayelerini kullanmasının ana nedenlerinden biri olan bir hikaye anlatmaya çalışıyorsanız, bu özellik çok kullanışlı olabilir. Bir seferde bir hikaye yüklerseniz ve aktif kullanıcılarınız varsa, tutarsız bir deneyim yaşayacakları için ilgilerini kaybederler. Ancak, tüm hikayeyi tek seferde yayınlarsanız, izleyiciliğinizi koruyabilirsiniz. İnstagram hikaye izlenme hilesi bu şekilde yapılır.

Hikayelerinize Müzik Ekleyin

Bazı insanlar hala Google’a “İnstagram hikayelerine müzik nasıl eklenir?” gibi sorular soruyor. İnstagram hızla yeni özellikler geliştiriyor ve hikayelere müzik eklemek bu özelliklerden biri. Müziğin dinleyici üzerinde anında bir etkisi olduğu konusunda hemfikiriz. Bu nedenle, yeni bir hikaye veya gönderi yayınlarken, insanların muhtemelen tanıyacağı popüler bir şarkı koyun. Bu şekilde, birçok insan hikayelerinizi sırf şarkı için izlemeye devam edecek ve hesap etkileşiminizi artıracaktır. Örneğin, bir dönüşüm videosu hazırladıysanız, yavaş bir şarkıyla başlayabilir ve dönüşüm tamamlandıktan sonra hareketli bir şarkıya geçebilirsiniz. İzleyici üzerinde kesinlikle etkisi olacaktır. İnstagram hikaye izleme hilesi.Hatta dönüşümü komik bir şeye dönüştürerek ve ardından Capone’un “Oh no” şarkısını çalarak bir bükülme bile ekleyebilirsiniz.Müzik eklemek için çıkartma seçeneklerini açın ve müziğe tıklayın. Sizi aralarından seçim yapabileceğiniz bir şarkı kitaplığına götürecektir.Eklemek istediğiniz bir şarkı bulamazsanız, hikayeleri harici bir uygulamada önceden düzenleyebilir ve Instagram’ın müziğini kullanmadan koyabilirsiniz.Hikayelerinizin eğlenceli olmasını istiyorsunuz ve müzik bunu başarmanın mükemmel bir yolu. Tıpkı Eva Chen’in arka planda oynayan Bebek Köpekbalığı ile oğlunun bir resmini paylaştığı gibi.

Bir soru sor

İşletmenizin hangi alanda yer aldığı önemli değil. Her zaman hedef kitlenizin size sorabileceği veya sizin takipçilerinize sorabileceğiniz sorular vardır.Örneğin bir cilt bakım markasıysanız, insanlara ürünleriniz hakkında ne
düşündüklerini sorabilirsiniz. Veya daha spesifik olabilir ve en çok hangi ürünü sevdiklerini sorabilirsiniz. Belirli bir ürünü nasıl kullandıklarını bile sorabilirsiniz.Öte yandan, bir uzman olarak daha sonra cevaplayabileceğiniz cilt bakımıyla ilgili soruları size sormaları için hedef kitlenizi samimi hale getirebilirsiniz.Soru sormak için hikaye ekleye tıklayın ve Instagram öğelerine gidin. Orada sorular bulacaksınız. İnstagram hikaye izleme hilesi.

Birden fazla yanıtı birlikte gönderin

Birden fazla yanıtı birlikte göndermek, hedef kitlenizin bir sonraki hikayeye geçmekten sıkılmasını engeller.Bunu yapmanın iki yolu vardır. İnstagram hikaye izleme hilesi.İlk yol, hikayenize bir yanıt vermek ve bunun ekran görüntüsünü almaktır. Hikayelerden çıkın ve ekran görüntüsünü açın. Ardından, ekran görüntüsü üzerinden hikayeler hakkında başka bir yanıt paylaşın. Hikayeye yeterli yanıt alana kadar bunu yapmaya devam edin ve ardından paylaşın.İkinci yol, cevapları aşağı kaydırırken ekranınızı kaydetmektir. Ancak bu, yalnızca hassas bir soru sormadıysanız ve hedef kitleniz adlarını yanıtlarıyla birlikte göstermenize aldırmıyorsa iyi bir fikirdir.

Otomatik Altyazı Ekle

Bir hikayede konuşurken otomatik altyazı eklemek iyidir. Böylece dinleyicileriniz sizi yanlış anlamayacaktır. Ayrıca, hikayelerinizi izleyerek birlikte okudularsa, onları daha fazla meşgul edecektir. Bu, özellikle planlanmış uzun bir hikayeniz varsa işe yarar.Instagram çıkartmalarına otomatik altyazı ekleme seçeneğini bulacaksınız.

Hikayelerinizi Planlayın

Hikayelerinizi planlamak istemenizin nedeni, bir şeyler koymak için hiçbir günü kaçırmamanızdır. Ve herkes tutarlılığın anahtar olduğunu bilir. Bu nedenle, katılım seviyelerini korumak için düzenli olarak bir şeyler koymanız gerekir. İnstagram hikaye izleme hilesi.Ayrıca, bu size içeriğinizi önceden hazırlama ve her şeyi buna göre planlama şansı verecektir. Çünkü her zaman bir gönderi koymak için uygun olmayabilirsiniz.Ayrıca, hesabınızdaki etkileşim oranının günün hangi saatinde maksimum olduğunu biliyorsanız , en çok görüntülemeyi almak için hikayelerinizi buna göre planlayabilirsiniz.Ancak Instagram’ın tam olarak bir zamanlama aracına sahip olmadığını göz önünde bulundurarak hikayeleri nasıl planlarsınız?ContentStudio, gönderinin kompozisyonundan performansına kadar her şeyle ilgilenen mükemmel bir Instagram yönetim aracıdır.

Hikayenize bir bağlantı ekleyin

Hedef kitlenizi bir web sayfasına göndererek etkileşime geçin. Örneğin, bir şey satıyorsanız hikayenizi sayfaya bağlayın. Veya bir etkileyiciyseniz ve sponsorlu bir gönderi hazırlıyorsanız, bağlantıyı ekleyebilirsiniz. İnstagram hikaye izleme hilesi.Bağlantı seçeneğini yalnızca 10.000’den fazla takipçisi olan herkese açık bir hesabınız varsa kullanabileceğinizi unutmayın.Bir hikaye ekledikten sonra, üstte bir bağlantı ekleme seçeneğini bulacaksınız. Buna tıklayın ve gerisi kendi kendini açıklayıcı olmalıdır.

Hikaye atlamaları yapın

Bir hikaye atlama, kitlenizi meşgul etmenin mükemmel bir yoludur. Daha fazla takipçi getirmek için de kullanılabilir. Peki, bir hikaye atlama gerçekten nedir?Birden çok benzer Instagram hesabıyla işbirliği yaptığınızda ve birlikte yapılacak bir etkinliğe karar verdiğinizde. Örneğin, dört influencerdan oluşan bir grup, kendi makarna versiyonlarını pişirmeye karar verir. Böylece biri makarna hakkında bir hikaye yazacak, tarifini paylaşacak ve diğerlerini etiketleyecek.Ayrıca hikayelerini feed’inizde veya hikayenizde paylaşabilirsiniz. Bu nedenle, takipçilerinizin bahsettiğiniz etkileyicilerin hikayelerine atlama olasılığı olduğu gibi, diğer hesaplardan gelen takipçiler de hikayelerinize ulaşacaktır.Bu, etkileşim manifoldunuzu artıracaktır. İnstagram hikaye izleme hilesi.

Ne dediğini özetle

Bu, insanların hikayelerinizi hızlıca gözden geçirmelerine yardımcı olacak başka bir taktiktir. Her gönderide söylediklerinizi özetlerseniz, insanların hikayenizin tamamını gözden geçirme olasılığı daha yüksektir. Çünkü bu, insanların hikayelerinizi gözden geçirmesi için daha az zaman alır. İzleyicilerin 15 saniye içinde kolayca okuyabilmeleri için hikayede yalnızca 15-20 kelime/hikayede söylediklerinizin püf noktası hakkında konuştuğunuzdan emin olun. Tutmak için bir hikayeye dokunmaları gerekiyorsa, bu deneyime müdahale edecektir. Ve bunu istemiyorsun. İnstagram hikaye izleme hilesi.

Öne çıkanlar özelliğini kullanın

Öne çıkan özellikler , hedef kitlenizin ilgisini canlı tutmak için çeşitli şekillerde kullanılabilir. Yeni başlayanlar için, hikayelerinizi 24 saatten daha uzun süre canlı tutar. Örneğin, Instagram hikayenizde bir tarif paylaştıysanız, onu öne çıkanlara ekleyebilirsiniz. Bu şekilde, ne zaman o tariften tekrar bahsetseniz, hedef kitlenizi öne çıkanlara bağlayabilirsiniz. İnstagram hikaye izleme hilesi hikayelerinizdeki etkileşimi 24 saatten çok daha uzun süre canlı tutar.İzleyicilerinizi yalnızca eski hikayelerle meşgul etmekle kalmayacak, aynı zamanda onları yeniden kullanmanın mükemmel bir yoludur.Bir moda perakende mağazasıysanız, ürünlerinizi öne çıkanlarınızda da sergileyebilirsiniz. Birden fazla öne çıkan özelliği ekleme seçeneğiniz olduğundan, birini en son ürünlerinize, bir diğerini incelemelere ve diğerini de insanların ürünlerinizi nasıl şekillendirdiğine ayırabilirsiniz. İnstagram hikaye izleme hilesi.Mevcut bir hikayeyi kolayca öne çıkan bir hikayeye dönüştürebilirsiniz. Bunu yapmak için hikayeyi açın. Altta, ‘vurgula’ seçeneğini göreceksiniz, buna tıklayın.Şimdi öne çıkanları zaten kullanıyorsanız, size mevcut öne çıkanları gösterecek ve hikayenizi eklemek için bunlardan herhangi birini seçebilirsiniz. Ve yeni bir tane eklemek istiyorsanız, öne çıkanların sonuna doğru kaydırın ve ‘Yeni’yi tıklayın.Ancak, öne çıkanları ilk kez kullanıyorsanız, elde ettiğiniz tek seçenek yeni bir tane oluşturmaktır. Vurguya bir ad verin ve ‘Ekle’yi tıklayın. Ve işte, işin bitti! İnstagram hikaye izleme hilesi bu şekilde yapılır.Ayrıca arşivinize giderek ve yukarıda belirtilen adımları izleyerek eski hikayeleri öne çıkanlara ekleyebilirsiniz.

Bir yarışmaya veya çekilişe ev sahipliği yapın

Bu, etkileşimi artırmanın en kolay yollarından biridir. Biriyle işbirliği içinde veya kendi başınıza bir çekilişe ev sahipliği yapabilirsiniz. Bir ürün veya hizmet kuponu veriyor olabilirsiniz. Seçtiğiniz şeyin izleyicilerinizin isteyeceği bir şey olduğundan emin olun. İnstagram hikaye izleme hilesi.Farklı yarışma türleri vardır. Bazıları sizden sadece birkaç arkadaşınızı etiketlemenizi ister, bazıları ise etiketlenen arkadaşlarınızın da hesabı takip etmesini sağlamanızı ister. Ardından bazı eşantiyonlar sizden bir soruyu yanıtlamanızı ister ve en iyi yanıt kazanır.Bazı eşantiyonlar veya yarışmalar, katılımcıların kendi gönderilerinde veya hikayelerini paylaşmasını da içerir. Bu, hesabınıza anında bir destek ve benzer kitlelere daha derin bir erişim sağlar.Tüm bu taktikler katılımı artırmaya yardımcı olur. Yarışmalar ve eşantiyonlar özellikle yararlı katılım araçlarıdır çünkü katılımcıların hisseleri söz konus
udur. Gerçekten istedikleri bir şeyi bedavaya kazanabilirler, İnstagram hikaye izleme hilesi böylece daha başarılı olur.

Hikayenizi geliştirin

Peki, gerilim ve dramayı kim sevmez ki? Biz değil. Bu nedenle, özellikle bir tür ifşa ise, hikayelerinizi geliştirmenizi öneririz. İnstagram hikaye izleme hilesi.Bunu nasıl yaptın?Peki, ‘hikaye ekle’ye tıklayın ve ne istiyorsanız onu koyun. Yayınlamadan önce kaydedin. Ardından, bir sonraki hikayeyi oluşturmak ve ona daha fazlasını eklemek için kaydedilen görüntüyü kullanın. Yine, yayınlamadan önce kaydedin. Ve benzeri.Bir hikaye ilerlemesi, hikayelerinize drama ve heyecan getirir. İzleyiciyi beklentiyle doldurur, sonuna kadar izlemelerini ister, İnstagram hikaye izleme hilesi dolayısıyla katılımı artırır.Bahsedilenleri ve hashtag’leri gizleBahsetmeler ve hashtag’ler, hikayelerinizin görünürlüğünü artırır. Ancak çok fazla eklerseniz kalabalıklaşabilir ve estetik açıdan daha az hoş görünebilir. Ama etrafında yollar var. İnstagram hikaye izleme hilesi.Bunu yapmanın bir yolu, hikayedeki tüm hashtag’leri ve sözleri eklemek ve ardından çıkartma seçeneğine basmaktır. ‘Kameradan bir fotoğraf ekle’yi seçin ve tabana yerleştirmek istediğiniz görüntüyü katmanlayın.Bu şekilde, hikayeniz, görselden ödün vermeden hashtag’lerin ve bahsetmelerin getirdiği ekstra görünürlüğü elde edecek.Bunu yapmanın başka bir yolu, metin kutusunu açmak ve istediğiniz kadar hashtag ve bahsetme eklemektir. Ardından renk aracından damlalığı seçin ve metni dönüştürmek için görüntüden bir renk seçin. Bu, metni arka plana kamufle edecektir. İnstagram hikaye izleme hilesi.İkinci seçeneğe gidiyorsanız, tek zor kısım, tüm hashtag’leri gizlemek için hikayenizde yeterince düz renge sahip olmanız gerektiğidir. Aksi takdirde, bazıları gizlenecek ve bazıları görünecektir. Ve sen bu tutarsızlığı istemiyorsun.Hangi hashtag’leri ekleyeceğinizi bilmiyorsanız, Content Studio’daki besteci özelliği bir cankurtarandır. Her bir şey eklediğinizde seçebileceğiniz ve seçebileceğiniz bir hashtag havuzu oluşturabilir veya her gönderiye uygun bir ön ayar oluşturabilirsiniz.Instagram canlı oturumu yapınInstagram’da canlı yayın yapmanızın ilk ve en önemli nedeni, hikayelerde ilk sırayı almanızdır. Bu, herhangi bir hikayenin veya gönderinin size sağlayabileceğinden çok daha fazla görünürlük sağlar. İnstagram hikaye izleme hilesi.Aslında, Instagram Live, çoğu karma etkinlik için yavaş yavaş bir temel haline geliyor . Canlı yayına geçerek, etkileşimi artırırken izleyicilerin dikkatini çekeceğinizden emin olabilirsiniz.İkincisi, canlı yayına başladığınız an Instagram, tüm takipçilerinize bildirim göndererek onu zorlar. Instagram’ın algoritması da canlı hikayeler lehine biraz önyargılı. İstatistikler ayrıca, %80’den fazlasının bir yayın gönderisi üzerinden Instagram canlı izlemeyi tercih ettiği canlı oturumların başarısını haykırıyor .Son olarak, Instagram canlı, takipçilerinizin sizinle daha derin bir düzeyde bağlantı kurmasına yardımcı olur. Onlar için bir gerçek oluyorsun. Yukarıdakiler göz önüne alındığında, Instagram Live gerçekten hız kazandı.Instagram Live’ı kullanmanın birden çok yolu vardır. Örneğin, bir cilt bakımı markasıysanız, izleyicilerin soru sorabileceği bir cilt bakımı uzmanını davet edebilirsiniz.İşin püf noktası, nişinizle alakalı birini aramaktır. İnstagram hikaye izleme hilesi.Şablonları yerleştirinHedef kitlenizle etkileşim kurmanın başka bir yolu da bir şablon oluşturmak ve doldurmaktır. Ardından aynı şablonu doldurulmadan paylaşın ve takipçilerinizden ekran görüntüsü alıp şablonu doldurmalarını isteyin. Bunu Instagram hikayelerinde paylaşacaklar ve hesabınızın görünürlüğünü artıracaklar.Şablon elbette markalı olacak, böylece adınız zaten orada olacak ve size yeni çevrelerde görünürlük sağlayacak.Birden fazla şablon türü olabilir. Kitlelerin boşlukları doldurmasını isteyen bir şey, bir bingo festivali ve hatta estetik bir duvar kağıdı olabilir. Tıpkı yayın gönderileri gibi, daha büyük bir kitleye ulaşmak için hikayelerinizi de tanıtabilirsiniz. İnstagram hikaye izleme hilesi.Hikayelerinizi tanıtınHikayeler daha etkileşimli ve ilişkilendirilebilir olduğundan, tanıtım başarı oranları, feed gönderilerinden daha fazla takipçi ve etkileşim elde etmede daha yüksektir.Ancak, hikayenizi sizi takip etmeyen insanlara gösteriyorsunuz. Ve onların sinirlenmesini istemiyorsun. Bu nedenle, sola kaydırmalardan kaçınmanın bir yolu, uygun hedef kitleyi seçmektir. Tercihen, mevcut kitlenize benzer bir kitleyle veya daha önce sayfanızı veya web sitenizi ziyaret etmiş veya etkileşimde bulunmuş kişilerle birlikte gidin. İnstagram hikaye izleme hilesi.Instagram bir Facebook varlığı olduğundan, Instagram promosyonlarınızı yönlendirmek için Facebook’tan gelen verileri kullanabilirsiniz.Ayrıca, reklamınızın yerinde olduğundan emin olmak istersiniz. İlk 3 saniye sizin için yapabilir veya bozabilir. Bu nedenle, izleyicileri hemen bağladığınızdan emin olun.Son olarak, Instagram hikaye analizini kullanınBir Instagram hikayesi 24 saat sonra kayboluyor. Ancak bu, başarısını ölçemeyeceğiniz anlamına gelmez. Tıpkı yayın gönderileri gibi, hikayeler de fikir verebilir.Instagram’ın hikaye analizi oldukça kapsamlı. İyi giden ve gitmeyen hikaye türleri hakkında size bir fikir verebilirler. Bu, daha etkili bir içerik takvimi oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca, içerik stratejiniz hakkında size daha da derinlemesine bir inceleme sağlayan ContentStudio sosyal medya analizlerini de kullanabilirsiniz .Instagram hikaye analizlerine Insights’tan erişebilirsiniz. Instagram’ın menüsüne (üstteki üç çubuk) dokunun ve orada Insights’ı bulacaksınız. Insights’a girdikten sonra, İçerik’e dokunun; etkileşimi ölçmek için kullanılan erişim, gösterimler, takipler, bağlantı tıklamaları ve daha fazlası gibi farklı metriklere erişebileceksiniz.Ayrıca belirli bir hikayenin analitiğini açarak, yukarı kaydırarak ve çubuklara dokunarak da kontrol edebilirsiniz. İnstagram hikaye izleme hilesi.Burada, sizin için en çok hangi tür hikayelerin işe yaradığını analiz edebilir ve etkileşimi artırmak için benzer içeriklere odaklanabilirsiniz.Bu tüyolarla Instagram hikaye içeriğinizi güçlendirin ve etkileşiminizin arttığını görün.Instagram hikayesine müzik nasıl eklenir?Hikayenize Instagram müziği eklemek için şu adımları izleyin: İnstagram hikaye izleme hilesi.

 • Bir Instagram açın.
 • Ekranınızın sol üst köşesindeki Öykü simgesini (profil resminize benzeyen) tıklayın.
 • Yukarı kaydırıp hikayenizi yükleyerek Film Rulonuza erişin veya Hikaye kamerasıyla çekin.
 • Ekranın üst kısmındaki yukarı kaydırarak çıkartma düğmesine basın.
 • Müzik seçeneğine tıklayın.
 • Arama çubuğuna kullanmak istediğiniz şarkıyı girin veya ruh halinize veya şu anda popüler olana göre göz atın.
 • Hikayenize bir şarkı eklemek için beğendiğiniz şarkıya tıklayın.
 • Ardından, sayfanın sağ üst köşesinde Bitti’yi tıklayın.
 • Çıkartmanızı Hikayelerinizde istediğiniz yere taşıyın.
 • Ekranın sol alt köşesindeki “Hikayeniz” düğmesini
  tıklayın.

Bir hikayenin ekran görüntüsünü aldığınızda Instagram bildirim alır mı?Instagram hikayeler, gönderiler, makaralar, kalıcı DM’ler veya uygulamadaki diğer içerikler için ekran görüntüsü bildirimleri göndermez. Instagram, yalnızca biri kaybolan bir fotoğrafın veya özel bir DM dizisinde gönderilen videonun ekran görüntüsünü aldığında sizi bilgilendirir.Instagram hikayeye link nasıl eklenir?Instagram hikayenize bir bağlantı eklemek için Bağlantı etiketini kullanın. Yönlendirilecek çıkartmaya dokunun.Bir Bağlantı çıkartması koymak için aşağıdakileri yapın:

 • Insta hikayenize dahil etmek için içerik yakalayın veya yükleyin.
 • Üst gezinme çubuğundan çıkartma aracını seçin.
 • İstediğiniz bağlantıyı eklemek için “Bağlantı” etiketine basın ve ardından “Bitti”ye dokunun.
 • Çıkartmayı hikayenize yerleştirdikten sonra, tıpkı diğer çıkartmalar gibi renk varyasyonlarını kontrol etmek için dokunun. İnstagram hikaye izleme hilesi.

Yorum yapın