İl Güvenlik ve Asayiş Koordinasyon Toplantısı ile Kaymakamlar Toplantısı Sayın Erzincan Valisi Başkanlığında Gerçekleştirildi.

Erzincan 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürlüğü toplantı salonunda Sayın Erzincan Valisi Mehmet Makas başkanlığında düzenlenen İl Güvenlik ve Asayiş Koordinasyon Toplantısı; 3’üncü Ordu Kurmay Başkanı ve Garnizon Komutanı Vekili Tuğgeneral Ahmet Kasa, Erzincan Cumhuriyet Başsavcısı Dr. Ali Öztürk, Vali Yardımcısı Mehmet Deniz Arabacı, Erzincan İl Emniyet Müdürü Kenan Kurt, Erzincan İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Hakan Dedebağı ve ilçe kaymakamlarının katılımı ile gerçekleştirildi. 
Gerçekleşen toplantıda, vatandaşlarımızın huzur ve güven ortamında hayatlarını sürdürmelerini sağlamak amacıyla ilimiz genelinde yapılan çalışmalar değerlendirildi.
Ardından Sayın Erzincan Valisi Mehmet Makas başkanlığında, Vali Yardımcıları, ilçe kaymakamları İl Genel Meclisi Başkanı ve İl Özel İdaresi Genel Sekreterinin katılımı ile gerçekleşen Kaymakamlar Toplantısında ise ilçelerimizde genel bütçe kapsamında ki yatırımlarda gelinen son durum ve yapılacak çalışmalar ile ilimiz merkeze bağlı köylerde ve ilçelerimize bağlı köylerde il özel idaresi ve KÖYDES yatırımları kapsamında devam eden çalışmalarda gelinen son durum ve yapılacak çalışmalar görüşüldü.
 

Yorum yapın