Ana Sayfa Arama Galeri Video
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Hulki Cevizoğlu’nun Cumhurbaşkanı Erdoğan’la aynı karede yer alma gayreti

Hulki Cevizoğlu’nun Cumhurbaşkanı Erdoğan’la aynı karede yer alma gayreti

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Atatürk Havalimanı’nda düzenlenen törende, Hulki Cevizoğlu’nun fotoğraf çabası sosyal medyada gündem oldu.

Hulki Cevizoğlu’nun Cumhurbaşkanı Erdoğan’la Aynı Karede Yer Alma Çabası

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Atatürk Havalimanı’nda Polis ve Araç Töreninde

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Atatürk Havalimanı’nda düzenlenen 6 bin 992 polisin göreve başlaması ve 1573 yeni aracın hizmete alım törenine katıldı. Törenden sonra yaşanan ilginç bir olay ise dikkatleri üzerine çekti.

Hulki Cevizoğlu’nun Fotoğraf Çabası

Tören sonrasında yaşanan fotoğraf çekimi sırasında, AK Parti İstanbul Milletvekili Hulki Cevizoğlu’nun, Erdoğan’ın yanında yer almak için çaba gösterdiği görüldü. Ancak, Cevizoğlu’nun tüm gayretine rağmen fotoğrafta yer alamadığı anlar kameralara yansıdı. Bu anlar, kısa süre içerisinde sosyal medyada geniş yankı uyandırdı.

Cevizoğlu’nun Siyasi Geçmişi

Hulki Cevizoğlu, geçmişte AK Parti’ye ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’a karşı sert muhalefetiyle bilinen bir isimdi. 14 Mayıs 2023 seçimlerinde AK Parti’den milletvekili adayı olmuş ve seçilmişti.

Sonuç ve Görüşler

Törende yaşanan bu olay, dikkatleri üzerine çekti ve sosyal medyada geniş tartışmalara neden oldu. Hulki Cevizoğlu’nun, siyasi geçmişiyle dikkat çeken bir isim olması, yaşanan bu durumu daha da ilginç kılıyor.

Kaynak : Haberler