Ana Sayfa Arama Galeri Video
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Heyceyn Kaç Yaşında

Heyceyn Kaç Yaşında

Heyceyn Kaç Yaşında Ceyda Yılmazer aynı zamanda Heyceyn olarak da tanınır. Özellikle hayranları kaç yaşında olduğunu, evli olup olmadığını sıklıkla sormaktadır.

17 Mart 1992 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Heyceyn rap müzik sanatçısı olan Şehinşah, yani Ufuk Yıkılmaz ile 2014 senesinde evlenmiştir. Bundan 2 yıl sonra, 2016 yılında ise Atlas adında bir çocuk sahibi olmuştur. Ancak 2017 yılında eşinden ayrılmıştır.

Instagram hesabında 271 bin takipçisi olan isim 956 kişiyi de tip etmektedir. Güncel olarak da 130 paylaşımı vardır. Eğer hesabına ulaşmak istiyorsanız https://www.instagram.com/heyceyn/?hl=tr linkine gidebilirsiniz. Peki, Heyceyn Kaç Yaşında?

Heyceyn Evli Mi? Sevgilisi Var Mı?

Heyceyn olarak birçok kişi tarafından tanınan Ceyda Yılmazer hakkında özellikle yeni hayranları sevgilisi olup olmadığını ve evlenip evlenmediğini sormaktadır. Heyceyn Şehinşah ile 2014 yılında evlenmiş olsa da evlilikleri 2017 yılında sona ermiştir.

Bunun yanı sıra yeni hayranları, sevgisinin olup olmadığını da sormaktadır. Bilinen kadarıyla sevgilisi yoktur. Gizli bir aşkı varsa da bilinmemektedir.

Ufuk Yıkılmaz ve Ceyda Yılmazer Neden Ayrıldı?

Birçok kişi Ceyda Yılmazer Şehinşah neden ayrıldı sorusunu düşünmektedir. Bilindiği üzere bu evlilikten Atlas adında bir çocuk dünyaya gelmiştir. Anca neden ayrıldıkları, yeni hayranların sık sık sorduğu konulardan biridir. Heyceyn Kaç Yaşında?

Bu bakımdan Heyceyn Şehinşah tarafından darp edildiğini, onun ve arkadaşları tarafından evinin basıldığını iddia etmiştir. Şehinşah için 6 ay uzaklaştırma kararı alındığını da belirtmiştir. Bundan sonra da ikili 2017 yılında ayrılmıştır.

Heyceyn Kaç Yaşında: Şehinşah Kim?

1986 yılına Erzincan’ın Kemah ilçesinde dünyaya gelen Şehinşah, 1995 senesinde rap müzik ile tanışmış; 3 yıl dinledikten sonra 1998’de kendisi de rap müzik sözleri yazmaya başlamıştır. Böylece müzik dünyasına da adımını atmıştır. 2014 yılında Ceyda Yılmazer ile evlenmiş, Atlas adında bir çocuk sahibi olmuştur. 2017 yılında ise bilindiği üzere ayrılmışlardır.

DEEV albümünü yayınlayan Şehinşah birçok şarkıya sahiptir. Eğer bunları da merak ediyorsanız aşağıda olduğu gibidir;

 1. Kıskanç
 2. Dünya’dan Atlas’a
 3. Pirana
 4. Yak Yak Yak
 5. Sayın Türk
 6. Hepsi Benim 2
 7. Plüton
 8. Rec, Play, Pause
 9. Var Arantım
 10. Krang
 11. Ne Varsa Kafamda Var
 12. Satın Alıcazzz
 13. Yerimiz Rahat
 14. Karma
 15. Milyon
 16. U.A.A
 17. Biraz Bira
 18. İstiklal
 19. Güneş Doğarken
 20. Boş
 21. Hadi Görüşürüz
 22. Skit Baltalayıcısı
 23. Nergis TV
 24. Evim
 25. Çok Hızlısın Kanka
 26. Arkadaş
 27. Bahaneleriniz
 28. Kaynak

Eğer Instagram hesabını merak ediyorsanız https://www.instagram.com/sehinsah/?hl=tr linkine gidebilirsiniz.

Heyceyn Kaç Yaşında?

Günümüzde birçok hayran, sevdikleri kişinin yaşlarını merak eder. Ceyda Yılmazer yaş da bu nedenle düşünülen konulardan bir tanesidir. Belirttiğimiz üzere sevilen isim 17 Mart 1992 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir.

Bu nedenle içerisinde bulunduğumuz 2022 yılının Haziran ayı göz önünde bulundurulduğunda 30 yaşındadır.

Heyceyn TikTok Hesabı Ne?

Hayranlar doğal olarak sevdikleri kişilerin tüm sosyal medya hesaplarını görmek, takip etmek ister. Bunlara ulaşmak oldukça kolaydır. Eğer Heyceyn olarak bilinen Ceyda Yılmazer TikTok hesabını merak ediyorsanız, https://www.tiktok.com/@heyceyn adresine gidebilirsiniz.

Sevilen ismin 112,3K takipçisi olup hızlı bir şekilde artmaktadır. 40 kişiyi takip etmekte olan isim 1,3M beğeniye sahiptir.

Heyceyn Burcu Ne?

Sosyal medya fenomeni olan Heyceyn 17 Mart 1992 yılında dünyaya gelmiştir. Birçok kişi hangi burç olduğunu merak etmekte, Ceyda Yılmazer hangi burç sorusunu sormaktadır. Bunun için burçlar ve tarihleri incelenebilir. Bu bakımdan 20 Şubat ve 20 Mart arası Balık burcunun tarihleridir.