Ana Sayfa Arama Galeri Video
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Gökhan Zan Anma Töreninde Yetkililere Tepki: “Sizi Burada İstemiyoruz”

Gökhan Zan, Hatay’da düzenlenen anma törenine katılan yetkililere sert tepki gösterdi. Eski futbolcu, yaşanan deprem sonrası kendilerini ölüme terk ettiklerini belirterek, iktidar yetkililerini törende istemediklerini ifade etti.

Gökhan Zan Anma Töreninde Yetkililere Tepki: “Sizi Burada İstemiyoruz”

Törene Sağlık Bakanı Koca ve CHP Lideri Özel de Katıldı

Hatay’da 6 Şubat depremlerinde hayatını kaybeden vatandaşlar için düzenlenen anma etkinliğine Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticileri ile CHP lideri Özgür Özel gibi isimler katıldı. Eski milli futbolcu Gökhan Zan, anma törenine katılan yetkililere tepki göstererek “3 gün bizi terk ettiniz ölüme, istemiyoruz sizi burada” dedi.

Hatay’da İki Ayrı Anma Etkinliği Düzenlendi

6 Şubat depremlerinde yaşamını yitiren yurttaşlar için Hatay’da; Köprübaşı mevkiinde ve Yunus Emre Parkı’nda iki ayrı anma etkinliği düzenlendi.

“3 Gün Bizi Ölüme Terk Ettiniz”

Köprübaşı’ndaki anma törenine; Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ve kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticileri ile CHP Genel Başkanı Özgür Özel, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş katıldı. Yunus Emre Parkı’ndaki anma töreninde ise farklı siyasi partilerin yöneticileri ve milletvekilleri ile sivil toplum kuruluşları yer aldı.

Buradaki resmi anma törenine iktidar yetkililerin katılmasına tepki gösteren eski milli futbolcu Gökhan Zan, “3 gün bizi ölüme terk ettiniz. İstemiyoruz sizi” dedi. Öte yandan Zan, törende atılan sloganı engellemek isteyen polisle de tartıştı.