Ana Sayfa Arama Galeri Video
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Garanti BBVA’dan yeni kredi kampanyası! Anında faizsiz 10.000 TL nakit avans

Garanti BBVA’dan yeni kredi kampanyası! Anında faizsiz 10.000 TL nakit avans

Acil nakit arayanlara bir müjdeli haber de Garanti BBVA’dan geldi. Türkiye bankacılık sektörünün en popüler özel bankalarından Garanti BBVA yine tüm dikkatleri üzerine çekti. Müşteri memnuniyeti odaklı bankacılık hizmetleri sunan Garanti BBVA’nın yeni müşterilere özel başlattığı kredi kampanyası büyük ilgi gördü. Bankanın resmi web sitesi üzerinden yapılan duyuruda, mobil uygulama kullanarak ilk defa Garanti BBVA müşterisi olanlara 10 bin TL’ye varan faizsiz nakit avans kredisi verilecek.

Garanti BBVA Faizsiz Taksitli Nakit Avans Kredisi

Türkiye’de milyonlarca bireysel ve ticari müşterisi bulunan Garanti BBVA, acil nakit arayanlara bekledikleri haberi verdi. Bütçesine en uygun koşullarda nakit arayanlar kredi çekmek için Garanti BBVA’yı tercih ediyor. Bankanın kurumsal internet sitesinde yer alan duyuruya göre ilk defa Garanti BBVA müşterisi olanlara, 10 bin TL’ye kadar yüzde 0 faizli nakit avans kredisi verilecek. İhtiyaçlarını ertelemeden satın almak isteyenler hem Garanti BBVA müşterisi olacak hem de taksitli nakit avans kredisini bütçesini yormadan kullanabilecek.

Garanti BBVA 10.000 TL Faizsiz Kredi Kampanyası

Garanti BBVA’nın mobil uygulamasını kullanarak, banka şubesine gitmeden müşteri olup bireysel kredi kartı başvurusu yapanlar bu kampanyadan yararlanabilecek. İlk defa Garanti BBVA müşterisi olanlara kredi kartı başvurusu onaylandığında anında 10 bin TL’ye varan faizsiz nakit desteği verilecek. Üstelik kredi masrafı olmadan kullanılan 10 bin TL için yüzde 0 faiz ile kolay ödeme imkanı tanınacak.

Garanti BBVA Faizsiz Kredi Kampanyasının Detayları

Bu kampanyadan Garanti BBVA Mobil uygulamasını indirip “Müşteri Olmak İstiyorum” adımından ilerleyip ilk defa Temassız Müşteri Olma Teknolojisi ile süreci tamamlayan müşterilere kredi kartı başvurusu onaylanınca yararlanma imkanı sunuluyor. Bankanın kurumsal web sitesindeki duyuruya göre kampanya 1 – 31 Mart 2023 tarihleri arasında geçerlidir.

Garanti BBVA mobil dışında herhangi bir sebepten dolayı şubeden bankaya başvuranlara faizsiz kredi verilmeyecek. Kampanyadan Garanti BBVA mobil üzerinden müşteri olanlar 14 gün içinde bireysel kredi kartı başvurusunda bulunduğunda kredi kartı başvurularının onaylanması halinde yararlanabilecek. Müşteriler 30 Nisan 2023 tarihine kadar faizsiz Taksitli Nakit Avans fırsatından yararlanabilecek.