French Kiss Nedir? Fransız Öpücüğü Hakkında Her Şey

French kiss (Fransız öpücüğü), karşılıklı zevk sağlarken hassas erojen bölgeleri uyaran bir cinsel partnerle zevk yaşamanın harika bir yoludur. İster ilk kez öpüşüyor olun, ister bir uzman olun, öpüşmeden önce bilmeniz gereken temel bilgiler burada.

French Kiss (Fransız Öpücüğü) Nedir?

French kiss her iki eşin karşılıklı cinsel zevk için birbirlerinin ağızlarını uyarmak için dillerini kullandıkları bir öpücük türüdür. French kiss teriminin 20. yüzyılın başlarında Amerikan ve İngilizler tarafından ortaya çıktığına inanılmaktadır. O zamanlar Fransızlar görünüşe göre iş ilişki kurmaya geldiğinde çok tutkulu olmakla ün yapmışlardı. Birisi diliyle öpüştüğünde ve bunu tutkuyla yaptığında, Fransızlar gibi yaptığı söylenmektedir.

Partnerinizle French Kiss Nasıl Yapılır?

1. Sevgilinize yaklaşın! Hazır mısın ve sonunda sevgilini öpmek mi istiyorsun? O zaman ona yakın ol. Fiziksel yakınlık, onun gözünün içine bakmak için iyi bir fırsattır. 

2. Ağızlarınızı birbirine doğru hareket ettirin. Sevgilinizle hazır olduğunuzu fark ettiğinizde dudaklarınızı yavaşça birbirine doğru hareket ettirebilirsiniz. Dudaklarınızı hafif öpülesi bir ağız haline getirebilirsiniz. Ama önce serbest bırakın ve başınızı biraz eğin, böylece burnunuzun uçları çarpışmaz.

3. Dudaklarınızı nazikçe birleştirin. Zamanı geldi: dudaklarınız buluşuyor. Anın tadını çıkarın ve önce sevgilinizin dudaklarının nasıl hissettiğini hissedin.

4. Dil ile farklı dokunuşlar deneyin! Ağzınızı açın ve dilinizi nazikçe onun dudaklarının üzerinde gezdirmenin nasıl bir şey olduğuyla başlamaya çalışın. İkiniz de cesursanız, dilinizin ucuna dokunun. Beğenirseniz, dillerinizin birbirinin etrafında dönmesine izin verebilirsiniz.

Yorum yapın