Firmalarımız ve esnaflarımız ile biraraya gelmeye devam ediyoruz…

 
 

Firmalarımız ve esnaflarımız ile biraraya gelmeye devam ediyoruz…

 

Kırklareli Valisi Sayın Birol Ekici, programı kapsamında firmalarımızı ve esnaflarımızı ziyaret ederek, biraraya gelmeye devam ediyor…

Kırklareli Valisi Sayın Birol Ekici, esnaf ve firma ziyaretleri kapsamında Kırklareli Terziler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İbrahim Ertan’ı mesleğine yıllarını verdiği işyerinde ziyaret ederek, hayırlı ve bereketli kazançlar diledi. Oda ve meslek faaliyetleri ile ilgili keyifli bir sohbet gerçekleştirdi.

Kırklareli Valisi Sayın Birol Ekici, ilimiz merkezindeki ziyaretlerine sektörlerinin köklü firmalarından olan Kimpaş İnşaat Yapı Firması, Vural Isı Firması, Nar Ekmek Fırını ve Öztar Tarım ve Gıda Firması ile devam etti. Pınarhisar İlçemizde de Cihan Yalçın Ekmek Fırını ile Bars Nakliyat firmalarını ziyaret etti.

Sayın Kırklareli Valisi, esnaf ve firma yetkililerimizden faaliyet ve çalışmaları hakkında bilgiler alarak, ekonomi istihdam ve üretime katkılarından dolayı teşekkür etti. Esnaflarımıza hayırlı ve bereketli kazançlar, alın teri ile kazancını elde eden çalışanlarımıza kolaylıklar diledi.

 

Yorum yapın