Ana Sayfa Arama Galeri Video
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Esenler Belediyesi iddiası Nureddin Nebati’yi küplere bindirdi: Allah belanızı versin, yalanlarınızda boğulun

Esenler Belediyesi iddiası Nureddin Nebati’yi küplere bindirdi: Allah belanızı versin, yalanlarınızda boğulun

Eski Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, Esenler Belediyesi bünyesindeki bir merkezin bilim kurulu üyesi olduğu ve aylık 200 bin TL aldığı iddialarına sert bir şekilde karşılık verdi. Nebati, “Allah belanızı versin. Yalanlarınızda boğulun” ifadeleriyle tepki gösterdi.

Eski Bakan Nebati’nin Tepkisi

Nebati’nin İstanbul Esenler Belediyesi bünyesindeki Prof. Dr. Sadettin Ökten Şehir Düşünce Merkezi’nde bilim kurulu üyesi olduğu ve aylık 200 bin TL aldığı iddiaları, geniş bir şekilde gündemi meşgul etmeye devam ediyor.

İddiaların Ardındaki Tartışma

Bu iddiaların ortaya atılmasıyla birlikte, Nebati’nin aldığı ücret ve belediyedeki konumuyla ilgili yoğun bir tartışma başladı.

Nebati’nin Sosyal Medya Yanıtı

Sosyal medya platformu X üzerinden konuyla ilgili bir açıklama yapan Nebati, iddiaları reddederek, “Ben bir bilim adamıyım” diyerek tepki gösterdi.

“Ahlaksızlığın Bir Sınırı Yok mu?”

Nebati, şu ifadelerle tepkisini dile getirdi; “Allah cc belanızı versin. Yalanlarınızda boğulun. Kimden ne zaman nerede ücret almışım? Ben bir bilim adamıyım. 2012 yılından beri harika işler yapan şehircilik ve kentleşme politikalarına akademik katkılar sunan bilim kurulunda bulunmam sizi niye rahatsız ediyor. Üstelik bu çalışmaları herhangi bir ücretle değil tersine aklımızın zekatı diye tamamen ücretsiz yapmış biriyim. Ahlaksızlığın da bir sınırı yok mu?”