En İyi Traş Makinesi Hangisidir? Traş Makinesi Tavsiyeleri 2021

Facebook’da PaylaşTweetleTıraş makineleri, bir erkeğin gününü en iyi ve şık şekilde geçirmesi için oldukça önemli bir yere sahiptir. Sinek kaydı, kirli sakal, top sakal ve benzeri sakat tipleri yapmak için kaliteli bir traş makinesine sahip olmak gereklidir. Bir traş makinesinin kalitesini test ederken bazı dikkat etmeniz gereken ayrıntılar mevcuttur, bunlar şu şekildedir:

  • Kablolu ve Kablosuz (Şarjlı): Bir traş makinesini alırken kablolu mu, yoksa şarjlı bir cihaz mı aradığınızı belirlemeniz önemli bir noktadır.
  • Islak ve Kuru Çalışabilme: En iyi traş makinesini ararken, ıslak ve kuru çalışabilen bir traş makinesi tercih etmek, cildinizin hassas olması durumunda oldukça işinize yarayacak bir özelliktir.
  • Marka: Bilinmeyen markalara yönelmemek önemli bir noktadır.

En İyi Traş Makinesi Markaları – 2021

Traş nasıl bir erkeğin makyajı ise, traş makineleri de deyim yerindeyse erkeklerin başlıca makyaj malzemeleridir. Traş olurken kalitesiz bir ürün tercih etmek, zamanla cildinizin tahriş olmasına ve cilt sağlığınızın olumsuz etkilenmesine sebep olabilir. Bu sebeple kaliteli bir ürün tercih etmek önemlidir, biz sizler için en iyi traş makineleri markalarını araştırdık ve bir araya getirdik.

Braun Series 5 5030s Islak/Kuru Traş Makinesi

Islak ve kuru kullanım olanağı sunan Braun’un bu tıraş makinesi modeli, kablosuzdur ve şarj edilebilir bir cihazdır. En iyi traş makinesi listemizde kendine yer bulan bu ürün, en sık tüy ve kıllarda bile oldukça hızlı bir traş yapmanıza olanak tanıyan Power Drive özelliğini içeriğinde barındırır. 

Moser Traş Makinesi

Eski bir marka ve model olan Alman üretimi Moser markasının traş makineleri, özellikle de saç traşı uman kişiler için oldukça kaliteli bir seçenek. Traş makineleri söz konusu olduğunda, bu piyasanın 3310’u denebilecek kadar efsane ve sağlam bir modeldir. Ayrıca kablolu bir ürün olduğunu da ekleyelim.

Philips OneBlade QP2520/30 Traş Makinesi

Oneblade sinek kaydı traş vaadiyle önerilse de, bu amaçla tam isteneni vermiyor aslında. Ancak sinek kaydını tam yapamasa da, oldukça yakın bir demeyim yaşatıyor. Eğer normal jiletle sinek kaydı traş olurken, cildinizde tahriş hissi oluşuyorsa bu traş makinesi tam aradığınız şey diyebiliriz. Neredeyse sinek kaydı bir traş sağlarken, ayrıca ıslak kullanım imkanını da sunuyor.

Philips Mg3720/15 Erkek Bakım Kiti

Philips markasının bu tıraş makinesi, her türden ihtiyaçlarınızı görebilecek bir cihazdır. Duş ve ıslak kullanım olanağı sunar, ayrıca vücut, burun, sakal ve saç tıraşı için de kullanılabilir. Tam 14 farklı başlığı var ve seneler boyu kullanılabilecek oldukça kaliteli bir ürün. Bataryası oldukça uzun süre dayanan cihaz, farklı başlık çeşitleri ile kirli sakal, burun kılları temizleme, saç tıraşı, favori, faul ve ense düzeltme gibi imkanları sunan en iyi traş makinesi türlerindendir.

Braun BT 7240 Saç ve Sakal Traş Makinesi

Yıllarca hiçbir sorun yaşamadan bir traş makinesi kullanmak, bir daha farklı bir ürüne geçiş yapmamak istiyorsanız Braun BT7240 tam aradığınız şey olabilir. Islak kullanım olanağı da uzun ömürlü olmasına katkı yapan etmenlerden biri.

Braun Mgk3980 Saç ve Sakal Traş Makinesi

Traşı oldukça keyifli hale getiren Braun Mgk3980 ürünü, saç, sakal, vücut, ense ve burun gibi bölgelerde tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir cihazdır ve en iyi tıraş makinesi tavsiyeleri listemizde yerini alıyor. Vücut kıllarını sıfıra yakın şekilde alabilen traş makinesinin şık çantası, jileti, makinesi ve başlıkları kalitesini ortaya çıkarıyor.

Powertec TR-258 Traş Makinesi

Özellikle de ülkemizde en fazla satılan modeller arasında olan Powertec TR-258, bu makineyle tam anlamıyla bir fiyat/performans ürünü olarak karşımıza çıkıyor. Muadillerine nispeten uygun fiyatıyla dikkat çekiyor. 

Philips S1223/41 Traş Makinesi

Philips S1223/41 traş makinesi, Comforcut bıçak sistemiyle, ıslak ya da kuru şekilde pürüzsüz ve ferahalatan bir traş deneyimi sunar. 3 Yönde esneyen başlıklar, hassas düzeltici ve tek dokunuşla açılan Philips Auotouch sayesinde benzersiz bir traş deneyimi yaşayın!

Braun 3 Serisi 300 BT BLK Kablosuz Traş Makinesi

Braun 3 serisi 300 BT BLK, 3 bıçaklı bir yapıya sahiptir. Yüzün her bölgesini farklı bıçaklarla traş etme olanağı sunuyor, sinek kaydına en yakın traş için tercih edilebilecek en iyi traş makinelerinden biridir. 

Sinbo SS-4032 Tıraş Makinesi

En iyi traş makinesi tavsiyeleri listemizdeki son cihaz, Sinbo’nun en sevilen traş makinelerinden olan SS-4032 yıkanabilir ve şarjlı bir traş makinesidir. Oynar başlığı kolayca çıkarılabilir ve günlük kullanım için çok pratiktir, hassas ciltliler için çok uygundur.

Yorum yapın