Ana Sayfa Arama Galeri Video
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Defne Joy Foster’ın Ardında Bıraktığı Anılar 13 Yıl Sonra Hala Canlı

Defne Joy Foster’ın ölüm yıl dönümünde Sihirli Annem ailesi bir araya geldi. Jess Molho ve Jennifer Boyner, unutulmaz oyuncunun anısını canlı tutarak duygusal anlar yaşattı.

Defne Joy Foster’ın Ardında Bıraktığı Anılar 13 Yıl Sonra Hala Canlı

Sihirli Annem dizisinde unutulmaz bir rolle hafızalara kazınan Defne Joy Foster, ölümünün 13. yılında meslektaşları tarafından sevgi ve özlemle anıldı. Jess Molho ve Jennifer Boyner, Foster’ın iz bırakan performansını ve anılarını paylaşarak duygusal bir atmosfer oluşturdu.

BOYNER: UMARIM OLDUĞU YERDE MUTLUDUR

Sihirli Annem dizisinde Eda karakterine hayat veren Defne Joy Foster’ın kızı Toprak’ı canlandıran Jennifer Boyner, oyuncunun ölüm yıl dönümünde duygusal bir paylaşım yaptı. Boyner, “Defne ablayı kaybedeli 13 yıl oldu. Dile kolay… Ben de bugün onu anmak istiyorum. Kendime onun makyajını yapacağım. Defne abla o kadar eğlenceli ve hareketliydi ki… Annemin anlattığına göre Defne ablada bizim evin anahtarı varmış. Bir gün ben uyurken Defne abla gelip yanıma kıvrılmış. O kadar tatlı bir an oluşmuştu ki… Umarım olduğu yerde çok mutludur. Onu sevgiyle ve saygıyla anıyorum” dedi.

Defne Joy Foster’ın kızı Jennifer Boyner, oyuncunun anılarını canlı tutuyor. Onun eğlenceli kişiliğini ve özel anılarını paylaşarak duygusal bir anı oluşturdu.

JESS MOLHO: UNUTULMADIN, ÖZLENDİN

Yıllar önce Sihirli Annem dizisinde Defne Joy Foster’ın eşini canlandıran Jess Molho, Instagram hesabından yaptığı duygusal paylaşımla “13 yıl oldu. Unutulmadın, özlendin” dedi. Molho’nun içten vefa ifadesi, oyuncu Melek Baykal’ı duygulandırdı. Baykal, “Jesscim insanın senin gibi dostu olsun. Sonsuz vefanı gördükçe seni daha çok seviyorum. Sevgili Defne ne kadar şanslı onu hiç unutmayan bir dostu var. Nurlarda uyusun huzurla” yorumunu yaptı.

Jess Molho, Sihirli Annem’de Foster’ın eşini canlandırmış olmanın anlamını paylaşarak, onun unutulmazlığını ve özlemini dile getirdi. Melek Baykal ise Jess Molho’nun samimi vefasına duygusal bir yanıt verdi.