Dalaman Ankara Uçak Seferleri Haftanın Yedi Günü Yapılacak

Muğla’nın önemli turizm merkezlerinden olan ve yaz sezonunda Muğla’ya en fazla turistin giriş yaptığı Dalaman Havalimanına, Türk Hava Yolları’na bağlı Anadolu Jet yeni yıl ile birlikte haftanın yedi günü direkt Ankara uçuşlarını başlattı.

 

Her sabah 08:05’te Ankara’dan hareket edecek uçağın Dalaman’a 09:30 da ulaşması, saat 10:05’te Dalamandan hareket edecek uçağın ise 11:15 de Ankara’ya ulaşması planlanıyor

 

Ankara uçuşları ayrıca yurtiçinde Adana, Adıyaman, Ağrı, Batman, Bingöl, Çanakkale, Diyarbakır, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Gaziantep, Alanya, Hakkari, Hatay, Iğdır, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Kars, Malatya, Mardin, Muş, Ordu, Samsun, Siirt, Şanlıurfa, Şırnak, Rize, Trabzon ve Van’a aktarmalı uçuş imkanı da sağlıyor. 

 

Yurt içi aktarmalı uçuşların yanında dünyanın dört bir tarafına da aktarmalı uluslararası uçuşların önünü açan bu düzenleme Muğla’nın ünlü tatil beldelerinde ve Muğla’daki turizmcilerde büyük bir memnuniyetle karşılandı.

 

Dalaman Ankara uçuşlarının sadece direkt Ankara olarak görülmemesi gerektiğini, bu uçuşların 33 farklı şehre ve dünyanın pek çok noktasına aktarmalı ulaşmanın bir yolu olduğunu belirten Dalaman Havalimanı Mülki İdare Amiri Hayrettin Balcıoğlu Dalaman – Ankara hattında doluluk arttıkça sefer sayıları da artacaktır. Muğla Valisi Sayın Orhan Tavlı başta olmak üzere Anadolu Jet ve YDA yetkilileri ile tüm emeği geçenlere teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

 

Atlasjet Dalaman Ankara

Yorum yapın