Ana Sayfa Arama Galeri Video
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Ülkemizdeki Mossad operasyonu İsrail’i de şaşırttı, bu daha ilk adım

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Ülkemizdeki Mossad operasyonu İsrail’i de şaşırttı, bu daha ilk adım

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Milli İstihbarat Teşkilatı’nın 97. kuruluş yıl dönümü etkinliklerinde konuştu. Ülkenin güvenliği ve istihbarat faaliyetleri üzerine vurgularda bulunan Erdoğan, İsrail’in Türkiye’deki casusluk şebekesinin ortaya çıkarılmasıyla ilgili operasyonun, ülkeyi tanımak istemeyenlere net bir cevap olduğunu belirtti. Bu operasyonun İsrail’i şaşırttığını ifade etti ve Türkiye’nin uluslararası alandaki güçlü konumuna vurgu yaptı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Milli İstihbarat Teşkilatı’nın 97. kuruluş yıl dönümü etkinliklerinde önemli açıklamalarda bulundu. Konuşmasında, Türkiye’nin güvenliği ve istihbarat faaliyetlerine vurgu yaparak, İsrail’in Türkiye’deki casusluk şebekesinin MİT tarafından ortaya çıkarılmasıyla ilgili operasyonu hatırlattı. Erdoğan, bu operasyonun sadece bir başlangıç olduğunu belirterek, Türkiye’nin uluslararası alanda güçlü bir konumda olduğunu ve tanınması gerektiğini vurguladı.

Cumhurbaşkanı, MİT’in 97. kuruluş yıl dönümünde yaptığı konuşmada, teşkilatın başarılarına vurgu yaparak, ülkenin çeşitli konulardaki başarısını vurguladı. Ayrıca, MİT mensuplarının gösterdikleri özveri ve vatanseverlikleri için tebriklerini iletti ve ülkenin güvenliği için çalışan tüm kurumları takdir etti.

Erdoğan, Türkiye’nin uluslararası alanda önemli bir rol oynadığını ve güçlü bir şekilde konumunu pekiştirdiğini ifade etti. Ülkenin savunma sanayisi, askeri, diplomatik ve istihbarat alanındaki başarılarına dikkat çekerek, Türkiye’nin güvenlik konusundaki kararlılığını vurguladı. İnsansız hava araçlarının savunma alanında kullanımı, savunma sanayisinin gelişimi ve ülkenin uluslararası arenada artan etkinliği üzerinde durdu.