CUMHURBAŞKANI BAŞDANIŞMANI KIŞLA, BAYBURT’TA STK’LAR İLE BİR ARAYA GELDİ.

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı İsrafil Kışla, Bayburt’taki Sivil Toplum Kuruluşlarını ziyaret etti.
 
Bayburt Eğitime Destek Platformu Bayburt İl Temsilciliği (EDEP) önderliğinde kentte faaliyet gösteren STK’ların Aralık Ayı İl İstişare Kurulu Toplantısı Cumhurbaşkanı Başdanışmanı İsrafil Kışla ile Vali Cüneyt Epcim’in katılımıyla Öğretmen Evi’nde gerçekleştirildi.
Toplantıda 2022 yılı faaliyetleri değerlendirilirken Bayburt’taki eğitim faaliyetleri hakkında bilgi alış verişinde bulunuldu. Toplantıda STK’ların çalışmaları, önümüzdeki yıl başta olmak üzere yapacakları proje ve sorunlar hakkında istişare yapıldı.
 
Vali Cüneyt Epcim burada yaptığı konuşmada, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Kışla’yı Bayburt’ta ağırlamaktan gurur duyduğunu belirterek, kentteki STK’ların bu ve benzeri toplantılarla bir araya gelerek eğitime verdikleri desteklerden ötürü teşekkür etti.
 
Kışla ise Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tüm Bayburtlulara selamını getirdiğini bildirdi.
 
Bayburt’taki STK’ların istek ve önerilerini dinlediğini aktaran Kışla, STK’ların çalışmalarının umut verici olduğunu vurgulayarak memnuniyet duyduğunu dile getirdi.
Toplantıya Ak Parti Bayburt İl Başkanı Haci Ali Polat, İl Milli Eğitim Müdürü Rahmi Güney ve Kentteki Sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.
 
 

Yorum yapın