Ana Sayfa Arama Galeri Video
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Canan Kaftancıoğlu, Eşi Ali Naki Kaftancıoğlu’ndan Resmen Boşandı

Canan Kaftancıoğlu, 23 yıllık eşi Ali Naki Kaftancıoğlu’ndan resmen boşandı. Boşanma sonrasında Kaftancıoğlu, sosyal medya üzerinden yapılan açıklamada, “Boşanmamız dışındaki her şey uydurma” diyerek gündeme gelen iddiaları reddetti.

Canan Kaftancıoğlu, Eşi Ali Naki Kaftancıoğlu’ndan Resmen Boşandı

CHP’nin Eski İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, 23 Yıllık Eşinden Boşandı

Eski Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, 8 Ocak’ta Adalar Adliyesi’nde görülen anlaşmalı boşanma davası ile eşi Ali Naki Kaftancıoğlu’ndan resmen boşandı. 23 yıllık birlikteliklerine son veren çiftin ayrılığı kamuoyunda geniş yankı buldu.

Antalya’da Seçim Çalışmalarına Devam Ediyor

Şu sıralar Antalya’da seçim çalışmalarına aktif olarak katıldığı bilinen Canan Kaftancıoğlu, boşanma kararının ardından konuyla ilgili açıklama yaptı. Kaftancıoğlu, “Boşanmamız dışındaki her şey uydurma” diyerek, gündeme gelen iddiaları reddetti.

“Boşanmamız Dışında Her Şey Uydurma”

Sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, Kaftancıoğlu, boşanma haberlerinin dışında çıkan iddiaları yalanladı. “Memleketin onca acı gündeminde kendi özelimizi gündem yapmayı ayıp saydık. Ancak görünen ayıp kavramlarımız da farklı…” ifadelerini kullanan Kaftancıoğlu, boşanma dışındaki haberleri uydurma olarak nitelendirdi.

“Rocky Hâlâ İkimizin De Kıymetli Evladı”

Kaftancıoğlu, paylaşımında şu sözlere yer verdi: “Bu arada Rocky hâlâ ikimizin de kıymetli evladı ve bundan sonra da bana Naki’den, Naki’ye de benden ulaşabilirsiniz daima :)”

“Bırakmadım, Yasaklıyım Şimdilik :)”

Canan Kaftancıoğlu’nun CHP İstanbul İl Başkanlığı görevinden ayrıldıktan sonra ortalarda görünmemesi, eski mesleği olan doktorluğa döndüğü yönünde iddialara neden olmuştu. Kaftancıoğlu, bu konuda sosyal medya üzerinden 1 ay önce yaptığı paylaşımda, “Saraydaki/ler sevinmesin çok. Bırakmadım yasaklıyım şimdilik 🙂 Yasaklarına rağmen de toplumcu, dönüştürücü siyaset nasıl yapılıyormuş görelim, bakalım zaman içinde… Bu arada sosyal medyayı takip etmediğim için geriden geliyorum, laf etmeyin gençler :)” şeklinde yanıt vermişti.