Ana Sayfa Arama Galeri Video
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Cami önünde dilenen dilenci, bir saatte 873 lira para topladı

Elazığ Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, dilencilere yönelik gerçekleştirdikleri operasyonda bir dilencinin sadece cuma namazı sırasında 873 lira toplamasıyla şaşkına döndü. Operasyon, polisle iş birliği içerisinde cami çevreleri ve yoğun kullanılan bölgelerde düzenlendi.

Cami önünde dilenen dilenci, bir saatte 873 lira para topladı

Elazığ Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, dilencilere karşı etkili bir operasyon düzenledi. Yapılan çalışmaların ardından bir dilenci yakalandı ve ortaya çıkan detaylar, görenleri şaşkına çevirdi.

Dilencilere Yönelik Ortak Operasyon

Elazığ’da, Belediye Zabıta Müdürlüğü ekipleri, polis ile iş birliği yaparak dilencilere karşı geniş kapsamlı bir operasyon düzenledi. Operasyon, özellikle cami çevreleri ve yoğun kullanılan bölgelerde faaliyet gösteren dilencilerin tek tek yakalanmasıyla gerçekleşti.

Bir Saatte Şaşırtan Toplam: 873 Lira

Zabıta ekipleri tarafından yakalanan dilenciler, kontrol noktasına getirilerek detaylı aramalardan geçirildi. Bu kontroller sırasında, üzerinden çıkan paraların çoğu bozuk olmak üzere bir dilencinin sadece cuma namazı süresince tam 873 lira topladığı ortaya çıktı. Ekipler, dilencinin elindeki parayı sayarken şaşkınlık içinde kaldı. Dilenciye ayrıca, kabahatler kanununa dayanarak yasal işlem yapıldı.