Ana Sayfa Arama Galeri Video
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen’den 80 milyon TL’lik reklam anlaşması

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen, muhteşem bir anlaşma ile bir mobilya markasının yüzleri olmaya hazırlanıyor. Bu dev anlaşma, 80 milyon TL’lik bir değere sahip.

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen’den 80 milyon TL’lik reklam anlaşması

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen’in 80 milyon TL değerindeki reklam anlaşması var. İkilinin, bir mobilya markasının yüzleri olmak için kabul ettikleri bu teklif, gözleri üstlerine çevirdi.

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen: Mobilya Markasının Yüzleri

Muhteşem bir serüvenin ardından, dizi ve reklam projelerinde beraber yer alan Burak Özçivit ile Fahriye Evcen çifti, şimdi de bir mobilya markasının yüzleri olmaya hazırlanıyor. Bu karar, 80 milyon TL’lik bir anlaşmayla taçlandı.

Çift, Dev Anlaşmayı Nasıl Kapattı?

TV8 ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa’nın haberine göre, çift, göz alıcı bir anlaşma ile 2023’e damga vurdu. Ünlü bir mobilya markasının temsilcisi olmaya hazırlanan ikili, bu anlaşma karşılığında 80 milyon TL’lik bir gelir elde edecek. Fahriye Evcen, daha önce şampuan, makyaj ve giyim markalarının reklamlarında yer almıştı. İki çocuk annesi oyuncu, son zamanlarda oğlu Karan ile bir bebek bezi reklamında boy göstermişti. Özçivit ise uzun bir süredir sadece oyunculuk kariyeriyle değil, aynı zamanda şampuan ve giyim markalarının da reklam yüzü olmuştu.

Başarılı Kariyerler ve Reklam Projeleri

Fahriye Evcen’in makyaj, şampuan ve giyim markalarının reklamlarında oynamasıyla, kariyerine birçok farklı alanı dahil ettiği gözlemlendi. İki çocuk annesi olarak anne olmanın verdiği tecrübeyle birlikte kamera karşısındaki duruşunu da güçlendirdiği belirtiliyor. Öte yandan, Burak Özçivit’in oyunculuk kariyeri yanında, markaların tanıtımında rol alması da dikkat çekiyor.