Ana Sayfa Arama Galeri Video
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bim Pringles Fiyatı

Bim Pringles Fiyatı

Bim Pringles fiyatı da merak edilen ayrıntılardan birisidir. Pringles cips üretimi yapan bir firmadır. Dünya çapında oldukça popülerdir. Farklı ve kendine özgü şekli ve aromaları vardır. Dolayısıyla ülkemizde de pek çok markette satışı bulunmaktadır. Bim reyonlarında da sürekli olarak bulunabilen bir abur cubur türüdür. Bu yazımızda 2023 yılına ait fiyat verilerini sizlere aktaracağız. Sormak istediğiniz bir konu var ise yorum olarak iletebilirsiniz.

Bim Pringles Fiyatları 2023

Bim pringles fiyatları konusunda 2023 yılına girmemizle tüm ürünlerde olduğu gibi pringles cipslere de zam gelmiştir. Güncel pringles fiyatları;

Pringles bana göre ince ve çıtır olması nedeniyle cezbedicidir. Ayrıca poşette değil kutuda satılmaktadır. Bu da nakliye ve taşıma sırasında cipslerin kırılmamasını sağlar. Dolayısıyla hem görüntü hem de lezzet açısında başarılı bir sonuç ortaya çıkmaktadır. Bununla birlikte Bim Pringles fiyatı normal seviyelerde denilebilir. Diğer patates ve mısır cipslerine göre biraz daha yüksek olsa da fiyat performans oranı gayet iyidir.

Genel olarak iki boyutta satışı vardır. Bir tanesi bildiğimiz büyük boy diğeri ise küçük boydur. Kaç kişinin tüketeceğine bağlı olarak karar vermeniz daha iyi olacaktır. Bim’e giderek var olan Pringles çeşitlerine göz atabilir ve buna göre seçimde bulunabilirsiniz. Öncesinde ise fiyatlar için web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Yapılabilecek herhangi bir güncellemede en kısa sürede sizlere yansıtmaya çalışmaktayız.

Başka firmalara ait zincir marketlerle kıyaslama yapmak için güncel fiyatlara bakmak gerekir. Bu nedenle Bim Pringles fiyatı için bütün detayları sizlere aktarmaktayız.  Böylelikle kesenize göre alışveriş yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca bazı günler Bim’in aktüel indirimleri olmaktadır. Bunları kendi sosyal medya hesapları ya da web sayfalarından takip edebilirsiniz. Eğer her zaman bulunmayan bir Pringles çeşidi gelirse sepetinize ekleyebilirsiniz.