Amasya Valisi Mustafa MASATLI Yeni Yılı Görevleri Başında Karşılayan Kamu Görevlilerini Ziyaret Etti

Amasya Valisi Mustafa Masatlı, yeni yılı görevleri başında karşılayan İtfaiye Müdürlüğü, 112 Acil Çağrı Merkezi, İl Emniyet Müdürlüğü, İl Jandarma Komutanlığı personellerini, sağlık görevlilerini ve yol kontrol noktalarında görev yapan kolluk kuvvetlerimizi ziyaret ederek yeni yıllarını kutladı.

Ziyaret ettiği birimlerde yeni yılı halkımızın sağlığı, huzuru ve güvenliği için görevi başında karşılayan kamu görevlilerine kolaylıklar dileyerek, tatlı ikram eden Amasya Valisi Mustafa Masatlı şunları kaydetti: “Yeni bir yıla erişmenin heyecanını ve mutluluğunu yaşıyoruz. Ancak sağlık çalışanlarımız, 112 acil çağrı personelimiz, polisimiz, jandarmamız ve itfaiyemiz halkımıza ihtiyaç duydukları hizmetleri sunabilmek için yeni yılı görevleri başında karşılıyorlar.

Hepsine özverilerinden dolayı teşekkür ediyorum. Bu vesileyle Değerli Amasyalıların yeni yılını tebrik ediyor, 2023 yılının Ülkemiz için her alanda hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum. ”

Amasya Valisi Mustafa Masatlı yeni yıl dolayısıyla ayrıca şehrimizin giriş çıkış istikametlerinde bulunan yol kontrol noktalarını ziyaret ederek, buralarda görevli kolluk kuvvetlerinin ve seyahat eden vatandaşlarımızın yeni yıllarını kutladı.

Amasya Valisi son olarak yeni yılı rahatsızlıkları sebebiyle Amasya Üniversitesi Sabuncuoğlu Şerefeddin Eğitim ve Araştırma Hastanesinde karşılamak zorunda kalan vatandaşlarımızı ve görevleri başındaki fedakâr sağlık personelimizi ziyaret ederek, hastalarımıza Allah’tan acil şifalar, sağlık personelimize ise kolaylıklar diledi. 

 

Yorum yapın