Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanımız Sayın Derya Yanık, Osmaniye’nin Tanıtımı için Düzenlenen Etkinlikte, Sürücülere Osmaniye Yer Fıstığı Dağıttı

    Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanımız Sayın Derya Yanık, Osmaniye’nin düşman işgalinden kurtuluşunun 101. yıl dönümü dolayısıyla Osmaniye Tanıtma Derneği tarafından Osmaniye’nin tanıtımı amacıyla gerçekleştirilen etkinlikte, Adana-Gaziantep Otoyolu üzerinde bir dinlenme tesisinde sürücülere “iyi yolculuklar” dileyerek, Osmaniye yer fıstığı dağıttı. Etkinliğe Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanımız Sayın Derya Yanık’ın yanı sıra Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Osmaniye Milletvekilleri Mücahit Durmuşoğlu ve İsmail Kaya ile siyasi parti temsilcileri de katıldı.

        Osmaniye Tanıtma Derneği Başkanı Bahri Çolpan düzenlenen etkinlik hakkında Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanımız Sayın Derya Yanık’a bilgi vererek, tanıtıma  verdiği destekten dolayı teşekkür etti.

        Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Osmaniye Milletvekilleri Mücahit Durmuşoğlu ve İsmail Kaya ile siyasi parti temsilcileri de sürücülerimize “hayırlı yolculuklar” dileyerek, Osmaniye yer fıstığı dağıttılar.

“>

 

Yorum yapın